Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vesztek, kaptok a 8. os...

Mit vesztek, kaptok a 8. os ballagásra?

Figyelt kérdés
Vagy kb mennyiért?
2013. jan. 20. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én egy Nikon D3100 -as tükörreflexes fényképezőgépet fogok kapni.
2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi,első vagyok,ez kb. 110.000 forint.
2013. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SeoToX válasza:
Én már elballagtam, de amúgy pénzt kaptam mindenkitől. Teljesen megvoltam vele elégedve, mert akkor csak pénzre volt szükségem, és abból megvettem ami kellett nekem.:D
2013. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Mivel nem gondolom, hogy olyan baromi nagy dolog, hogy az ember elvégez egy általános iskolát, ezért én semmit nem adtam, és nem is fogok adni a gyerekeimnek. Ugyanis ez még bőven kötelező dolog, tehát a gáz az lenne, ha nem tudná elvégezni.

Ja, bocsi.. elmentünk fagyizni.

2013. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A barátaim amerikai utat,balaton sound jegy,100ezer forintos bicó én meg azt kapom hogy az egész család összegyülik miattam és megdicsérnek. de engem egyáltalán nem zavar hogy a szüleim nemfognak rám 100ezreket költeni mert ez csak általános iskola ez alap hogy elvégzem xd majd éretségire kapok kocsit stb :) 14/L
2013. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Akkor kapok laptopot :)) úgy örülök, mert amúgy csak 9.-ben kaptam volna, de megkértem Hogy inkább ballagasra. Ennyi :)
2013. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én virágokat kaptam mindenkitől, majd elmentünk egy étterembe, valamint akkor lett meg a középfokú nyelvvizsgám is, és édesapámtól kaptam egy iPad3-at. De szerintem nem feltétlenül fontos az hogy drága legyen, csak annyira amennyire valaki megérdemli. Meg végülis ez csak az általános iskola volt.
2013. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy halom virágot, pénzt... meg 1 valakitől egy aranykarkötőt. 25/L
2013. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én arany gyűrűt, karkötőt, medált, nyakláncot kaptam ( szülők, nagyszülők, keresztszülők adták ). Nekem ezek örök emlékeknek megmaradnak, az anyukám ballagási ékszerei is megvannak.
2013. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
57%
virág és kész. az általános iskola semmi, majd érettségire meg diplomaosztóra lehet ajándékokat. az az amerikai út meg balaton sound jegyes...úristen egy 14 évesnek minek? -.- nem is mehet egyedül..
2013. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!