Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek egy fiúnak érettség...

Discovery00 kérdése:

Mit vegyek egy fiúnak érettségire?

Figyelt kérdés
Unokatesóm most fog érettségizni, és szeretném meglepni valami olyan tárggyal, amit emlékül kitehet az íróasztalára vagy bárhova, valakinek valami jó ötlet? :)
2013. febr. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Egy jó nagy adag ketamint, mindig túlparázzák a dolgot.
2013. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kitenni, de...


Egy szép, értékes tollat a nevére gravírozva, egy elegán bőrtok mellé.

2013. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagyis a ballagására vennéd neki. Toll gravírozva vagy bögre fényképpel vagy azt is gravírozva.
2013. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Szép gondolat, de a fiúk nem valami szentimentálisak. Jobban kötődnek a maguk kis dolgaihoz, amik általában hasznosak is.

Én azt ajánlanám,hogy vegyél neki egy órát. :) de nem ismerem az ajándékra szánt anyagi kereted.


Idén végző lányként írok, már most elkezdtem finoman kampányolni a rokonoknál,hogy hanyagolják a felesleges bigyókat. :)

2013. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Paulik Áron válasza:
Tényleg sokkal jobb, ha nem olyasmit kap tőled amit legjobb esetben is felrak a polcra porfogónak... próbálj szerintem is a hasznosság szempontjából belegondolni! Az óra jó ötlet.
2013. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vicces bögrét aktuális felirattal.
2013. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nax° válasza:
0%

a bogre,toll,ora hulyeseg.

basszus,legyel kreativ.

ne csak nezz,lass is.

ulj le gondolkodni es tudni fogod.nehogymar tolunk kapja/mi mondjuk meg,mi legyen az.

ez milyen mar.:/

iden vegzo lany,remelem nem vegzel nem hogy iden,de soha.

egy iden iskolat otthagyo fiu vagyok es rohadj meg,hogy van penzed.

2013. márc. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Drága nax! Rohadj meg te ha már ilyen kedves vagy! Viszont ha van pénzem ha nincs illik ajándékot adni, különben is nem azt akarom, hogy mond meg mit vegyek hanem, hogy ötleltet adj te taj paraszt!!! És hogy csak megnyugtassalak, nekem sincs pénzem így csak egyszerű valami lesz!!! Gondolkodj már mielőtt válaszolsz, ha meg nem tetszik amit kiírtam akkor meg ne olvasd el ennyi... Jah és én nem tehetek arról, hogy ott hagyod az iskolát, biztos meg van az oka....
2013. márc. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!