Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm most fog ballagni a középiskolából és halvány fogalmam sincs, hogy mit adjak neki.. Elsősorban a leányzók válaszát várom, hogy a kedves hölgyek minek örülnének a legjobban :) Körülbelül 20-25 ezer értékben gondolkodtam... Bármilyen jellegű segítségnyújtást örömmel fogadok! Válaszotokat előre is köszönöm! :)

2013. ápr. 8. 22:45
 1/8 anonim válasza:
2%
Szerintem a legjobban 1 műpénisznek örülnek mert ha egyeül vannak és unalmasnak találják az időt inkább kihasználják valami jóval :)
2013. ápr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én anno a ballagásomra a páromtól virágot meg egy mackót kaptam. Nem is fogadtam volna el, ha 25ezer értékben vett volna nekem. Na de hát ha már mindenáron ennyit szánsz rá, akkor pl. vehetsz neki fülbevalót, abból már lehet szépet. Vagy valamilyen más ékszert.
2013. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges ilyen nagy értékben ajándékot venned.

Virág, plüss, csoki. A mágikus triász. :) Nőknek szerintem ez a legjobb. Én is nő vagyok, tényleg ezeknek örülök a legjobban, más nem is kell.

Persze vehetsz, ha nagyon akarsz, mondjuk ékszert is neki, de szerintem felesleges.


Ha már nagyobb valamit szeretnél, akkor egy közös program többet ér! Szerintem.


27/N

2013. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok a 20-25 ezer egy barátnö ballagására.

Èn egy óriási csokor rózsát kaptam, 17 szál fehéret és 1 vöröset. Habár nekünk csak pár hetes kapcsolatunk volt.


Ami szerintem most menö ezek a pandóra ékszerek vagy hasonlóak. Ezek ezüstök és szuperek. Thomas Sabo, Swarovski, Fossil, ezek mind menök a tiniknél is, és késöbb is.

2013. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kávétejszín válasza:

Én is úgy gondolom, hogy bőven elég lenne plüss maci, virág.


Ha mégis ennyit szeretnél költeni rá, és nem akarsz sablonos lenni (mindenki ékszert vesz), akkor vagy vidd el hétvégére valahová ebből a pénzből, vagy kérd meg a kezét. :D

2013. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nyaklánc,gyűrű,karkötő(nem bizsu) és egy nagy tábla csokii :)
2013. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Elgondolkodtam mindegyiken, még az elsőn is :D Épp pár napja mondtam neki hülyeségből, hogy veszek neki egy műbrájnert :D Végülis arra jutottam, hogy akkor egy nagy csokor virág és valami ezüst-nyaklánc.. A többi pénzből pedig állatkertbe viszem :) Köszönöm szépen mégegyszer ;)
2013. ápr. 24. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez tök szuper :)
2013. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!