Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Tanárbúcsúztatóra (gimis)...

Tanárbúcsúztatóra (gimis) kell megírnom az üdvözlő szöveget, de nincs túl sok ötletem, hogy mi kerüljön bele. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Addig már eljutottam, hogy 'Kedves tanáraink...', ezen kívül beleírom a tanárok jellemző húzásait, és egy verset gondoltam a végére.
2013. ápr. 21. 15:39
 1/1 Lucifer a fényhozó válasza:
100%

Kedves tanáraink , Kik tanítottak minden tudásra ki ki érdeme tudása szerint, engedjék meg, hogy elmondjam mit jelentett az osztálynak a tanárunk. Egy pár szóval jellemezném, őszintén legjobb és legrosszabb tulajdonságait.......(felsorolás)"Tisztelet teljesen"


Köszönjük,hogy bátorítanak, olykor fenyítenek, tanítanak az életre, a tudásra, jó lehet nem mindig figyelmezünk eléggé, és mégis önök életüket áldozták ránk az idejüket, a türelmüket, ezúton bocsánatot is kérünk, tiszteletlenségünkért. Mert nem mindig voltunk önökkel egy hullám hosszon. Kérjük továbbra is legyenek velünk mérhetetlen türelmükkel megértésükkel, és legjobb tudásukkal, tapasztalataikkal segítsenek, hogy elhagyva iskolánkat büszkén mondhassuk. Megtanultam A leckét. Büszke vagyok tanáraimra, hogy az életemben kamatoztathattam azt a tudást és tapasztalatokat, melyet az (iskola neve)-ban szereztem. Végezetül egy rövid verset szeretnék mondani.


Midőn a szél viszi tovább a Növények magvait

Akképp viszem tovább tanáraim tanításait

S midőn a magvak jó talajba érnek

Akképp tartom meg őket


Tanárom ki ugyan így tanult

S megérett benne a tudás gyümölcse

Megosztotta, hogy tanuljak belőle.

S rajtam áll, hogy új teremjen tőle.


Elhagyva a tudás fáját, értelemmel megyek az életbe

S mindazok kik ettek belőle.

Köszönöm, hogy áldozatot hoznak értünk,

hogy tudatlanságunkból tudásra ébredtünk.


Ha valami tetszik használd fel, de szerintem képes vagy rá,hogy megold eme nemes feladatot. Ha valamit nem jól értelmeztem bocs. :)

2013. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!