Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagásra? Mit vegyek barátom...

Ballagásra? Mit vegyek barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva középsuliból ballag barátom. 2 hónapja vagyunk együtt. Meghívott a ballagására és hozzájuk az ünneplésre. De teljesen ötlettelen vagyok afelől, hogy mit vegyek/adjak neki..:S Ötletek esetleg?:) 18 éves.

16L


2013. ápr. 26. 22:13
 1/3 anonim válasza:
0%
Egy műpéniszt, de még nem mehetsz be a szexshop-ba szal küldj vmi idősebb emberkét. Ki tudja elégíteni vele a fenekét, hát nem tökéletes?
2013. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem valami kis jelképes dolgot ami azt szimbolizálja h eltelt az az x év és h sok sikert neki a továbbiakban.

És ne valami szerelmes dolgot,mmint ami a Ti szerelmetekre vonatkozik,mert az hülyén nézki ballagásra ilyet adni.Én ilyet kaptam és annyira nem jött be :D

pl.:

vagy egy tollat amibe bel

e gravíroztatod a nevét.

Vagy egy kis idézetes könyvet aminek az a címe h ballagóknak vagy valami hasonló.

21L

2013. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki még?
2013. ápr. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!