Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak unokatestvéremnek...

Mit adjak unokatestvéremnek (lány) ajándékba a gimis ballagására?

Figyelt kérdés

A helyzet egy kicsit komplikált, mivel Erdélyben élnek unokatestvéremék, így minden itthon felhasználható ajándékutalvány, könyvutalvány ki van lőve.

Anyukám és én megyünk innen Magyarországról, nyilván viszünk virágcsokrot és pénzt is adunk, de én szeretnék még külön adni neki valamilyen nem túl drága tárgyi ajándékot. Könyvet még életében nem vett a kezébe, pedig abból lenne 1-2 ötletem, a tollkészletnek pedig nem hiszem, hogy örülne, mert nem tanul tovább, nem tudná hol használni.

Ha ezeken kívül van bárkinek bármilyen ötlete, akkor írja meg, nagyon szívesen fogadok minden tanácsot.


2013. ápr. 28. 12:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az ékszer szintén kilőve, ugyanis azt kapott tőlem általános iskolai ballagására.
2013. ápr. 28. 12:51
 2/3 anonim válasza:
Esetleg órát? bár az is ékszer..de a lányok örülnek mindenféle ruhadarabnak..táskának..egy közös képnek..vagy bármilyen cuccnak. :) ennyi ötletem van..
2013. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Parfümöt! vannak jó drága parfümök! minőségesek. :)
2013. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!