Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Középiskolai ballagók, várjáto...

Középiskolai ballagók, várjátok a ballagásotokat? Örültök, hogy elballaghattok az iskolátokból, vagy hiányozni fog?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom a ballagást, mondjuk valószínűleg el fogok érzékenyülni. Hiába voltunk az egyik legrosszabb osztály és volt nagy a széthúzás, amikor kellett, összefogtunk és kiálltunk egymás mellet. Mégiscsak jó társasággá kovácsolódtunk össze.

Viszont sokkal inkább várom azért, mert találkozok keresztanyummal is. Sokan azért nem várják, mert utána már érettségi meg minden, én igazából úgy vagyok vele, hogy 4 évig tanultam, amit tudok, tudok, amit nem azt nem. Az írásbeliig már nem tudom megváltani a világot, bár töriből jó lenne, mert nem megy :D

2013. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!