Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen hajat csináljak magamna...

Milyen hajat csináljak magamnak ballagásra, ha ilyen hajam van (. )?

Figyelt kérdés
A hajam sötétszőke, és mivel ezelőtt 5 évig vasaltam, eléggé el van töredezve. (Szedek vitaminokat, és most sokat levágtam a hajamból, hogy rendbe jöjjön. Alakul.) Most kicsivel a vállam alá ér. Frufrum nincsen, csak elöl kicsit rövidebb a hajam. Vékonyszálú, dús, göndör hajam van. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!:)

2013. máj. 8. 12:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Esetleg egy kép a mostaniról? Nembaj, ha nem látszik az arcod, vagy netes is lehet. Csak hogy pontosaabb legyen az összkép :)
2013. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze. Itt van :) [link]
2013. máj. 8. 19:41
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom megnézni, azt írja nincs jogosultságom :(
2013. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] nem a legjobb kép, de itt jól látszik a hajam. Egyeneset nem szeretnék, mert már kicsit unalmas. :\
2013. máj. 9. 15:44
 5/5 anonim válasza:
Nem nagyon akar összejönni a link :D Ez se jó. Töltsd fel képfeltöltésre és küldd priviben, ja és bocsi, ha kellemetlenséget okozok :)
2013. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!