Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Harmadikos vagyok és bucsuztat...

Nia96 kérdése:

Harmadikos vagyok és bucsuztato szöveget kell irnom a negyedikeseknek. Kellene egy kis segitség. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 11:03
 1/2 Andy29 válasza:

Szia!

Ezt a szöveget a neten találtam. Remélem segít!

Egy 11-kes búcsúzik a ballagóktól!


Sok szeretettel búcsúztatok mindenkit!


Eljött a nyár. Ez a sírás ideje, hiszen elballagtok. Ennek örülnek a 9.-esek, hogy nem ők lesznek a legkisebbek, örülnek a 10.-esek, hogy a felsőkaszthoz fognak tartozni és egy csöppet sem örülnek a 11.-esek, mert jövőre rájuk vár az a szörnyűség, ami most rátok. Az élet nagy dolgai még mind előttetek állnak. Diákhitel visszafizetés, az első letépett sorszám a munkaügyi központban, urológia, nőgyógyász…


Én nem irigyellek benneteket, mert sajnos jövőre én is a ti sorsotokra jutok. Már ha jutok… Mindig jusson eszetekbe az, hogy osztályfőnökötök mi mindent megtett azért, hogy embert faragjon belőletek. Amint látom ez nem mindenkinél sikerült, de nem akarok személyeskedni. Végül de nem utolsó sorban, sose feledkezzetek meg az iskola B épületéről, ahol bármikor (Na jó nem bármikor de reggel 6-tól este fél 10-ig biztos) olcsón jól érezhettétek magatokat.


Mindig emlékezzetek a kétszeres válogatott diákigazgatónkra, aki kétszer is felejthetetlen Zrínyis héttel örvendeztetett meg titeket. Ő az, akinek már alig van saját, gyári testrésze. Igen, mindig tudni fogjátok ki volt ő. Ő nem más, mint Bakos Tamás.


Hosszú percekig lehetne felidézni az itt töltött 4 vagy több év kellemes pillanatait. Spiesz tanár úr furcsa bölcsességei és irdatlan aranyköpései, Szpirosz tanár úr órái, a testnevelés órák, a DÖK táborok, gólyatábor… Nem is folytatom, mert nincs most erre idő.


Soha ne feledjétek, hogy bárhová is mentek, ott vagytok. Életetek minden nagy döntése előtt szívjátok tele a tüdőtöket pránával és ne dohányozzatok, mert ha a dohányzás egészséges lenne, kémény lenne a fejeteken.

Végül szeretnék mindenkinek, eredményes érettségizést kívánni. Ti érettségiztek, mi kirándulunk… Ez van.

2013. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 13. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!