Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a keresztfiamnak a...

Mit vegyek a keresztfiamnak a 8. ballagására?

Figyelt kérdés
Sok mindene megvan, számítógépzseni,de informatikai téren is mindenből megvan mindene, órát a mamája vesz neki, ékszere van egy, többet szerintem nem szívesen hord. Olyat szeretnék neki venni amire emlékezni fog 5 év múlva is, tehát nem jöhet szóba pénz, ruha, apróságok, de ne legyen 20 ezer forinttol több se nagyon mert nem vagyunk toppon anyagilag. Könyvet nem szokott sokat olvasni,könyv nem kell neki, van amúgy.Nyelvvizsgája az egy héttel hamarabb lesz mint a ballagás, szótára ilyesmije van. Mondta hogy nem fogad el semmit, de én szeretnék neki venni valamit.Ebben kérném ötleteieteket, tapasztalataitokat :)

2013. máj. 20. 11:21
 1/2 anonim válasza:
Én ballagásra pénzt kaptam,és azt arra költöttem amire akartam. :)
2013. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is pénzt kapok majd.
2013. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!