Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Bolond ballagás? SOS!

Bolond ballagás? SOS!

Figyelt kérdés
Holnap lesz a suliban bolond ballagás, és nem tudom, hogy minek öltözzek. Sokan mondták a diszkómúmiát (kreppapírba tekerve) vagy a divatkatasztrófát (csíkos, pöttyös, kockás, mintás) vagy óriás babát (de az nem nagyon tetszik). valami más ötlet? mert végső soron ezek se rosszak, de van más ötlet, annak örülnék. Ruhatáramról azt kell tudni, hogy minden szín van benne, csak zöld és narancs nadrág/szoknya nincsen. 14/L S.O.S.

2013. jún. 12. 17:55
 1/6 klopusz ***** válasza:
Az én lányom tavaly hippi volt - rojtos mellényben, tarka, nagyvirágos pólóban, fejpánttal.
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt is mondták páran és nem akarok "másolni"
2013. jún. 12. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Jesszus pepi,ez aztán a húzós határidő. :D

Nem tudom mennyire vagy felszerelve smink cuccokkal,de egy ütős pár kiegészítővel elég lenne.

például

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=uS9xhjX7xk4

Nincs hálovííííín,de azért ütős. :)

2013. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ááááááááá ez egy kicsit beteges. de azért köszi
2013. jún. 12. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen,de azért "esne le mindenkinek az álla." :D
2013. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öltözz be full fehérbe, és legyen mindenkinek a fantáziájára bízva, hogy mi akarsz lenni:D:D:D
2013. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!