Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miben illik lányként ballagásr...

Miben illik lányként ballagásra menni? 14/L

Figyelt kérdés

A barátom most ballag el a nyolcadik osztályból, és hivatalos vagyok a ballagási ebédre.

Egy a bökkenő: a ballagási műsoron részt kell vennem, mert énekelni fogok énekkaros lévén, és fehér ingben, fekete szoknyában kell menni. Átöltözni sajnos nem lesz időm. Tudnátok mutatni pár képet, vagy valami elegáns kompozíciót, ami megfelel az énekkari elvárásoknak és a ballagási öltözetnek is?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 13. 13:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a ballagási szerkó ebére is tökéletes,de ha nem szeretnél abba lenni, akkor előző nap hagyd ott a párodnál és amikor odaértek átveszed.
2013. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hozzájuk megyünk, hanem étterembe, ésnmég sosem voltam náluk. Nem tartunk ott, hogy előző este ruhát hagyjak nála...:D
2013. jún. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!