Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Fiús leszbikusok, butchok!...

Fiús leszbikusok, butchok! Keringőztetek a szallagavatótokon?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék más hozzám hasonló lányok véleményére, talasztalatára.

Jövőre lesz csak a szallagavatóm, de már most tudom, hogy nem nagyon szeretnék keringőzni. (Az osztálytánc persze alap, hogy igen.) Nem is amiatt nem, hogy fiúval táncoljak, vagy mert hogy lázadjak, csak egyszerűen tudom, hogy nem érezném jól magam egy olyan ruhában, magassarkúban, sminkkel, stb. Másrészt feleslegesnek tartom a körülvevő rongyrázást. Ide tartozik az is, hogy eléggé nagy méretű a lábam is, és kb. 25-30 ezer lenne nekem egy olyan fehér magassarkú, amit 1x sem lenne kedvem felvenni. Ráadásul nem nagyon bővelkedünk pénzügyileg.


Anyum és legjobb barátom persze szeretné, de nem tudom, hogy csak a kedvükért végigcsináljam-e.

(LB-m tudja, hogy leszbi vagyok, anyum még nem.)


Kérlek adjatok tanácsot, meséljetek saját tapasztalatot, segítsetek dönteni! :)


Homofóbok és okoskodók keressenek más kategóriát!


Előre is köszi az értelmes válaszokért! :)

17/L/L



2014. jan. 6. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

"Homofóbok és okoskodók keressenek más kategóriát! "

Tudhatnád, hogy csak a b.u.z.ikat utáljuk, a leszbókkal semmi baj nincsen.

2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Jobb félni, mint megijedni alapon :D


Amúgy bárkinek a véleményét szívesen fogadom, de elsősorban érintettek élményei érdekelne. :)

2014. jan. 6. 18:55
 3/23 anonim válasza:
86%
Bár mi nem keringőztünk, én csak azért táncoltam lánykánt a mi táncunkban szoknyában meg magassarkúban, hogy legyen egy ilyen kontraszt. Ismered ezt az idézetet?:I can't help looking gay. I put on a dress and people say, 'Who's the dyke in the dress, valahogy így éreztem én is, de élveztem a figyelmet. Viszont én eleve lánnyal , fiú szerepben akartam táncolni, nem lehetett, úgyhogy kész voltam a féltékenységtől, mikor megláttam , hogy az egyik soft butch lány frakkban keringőzött, és iszonyatosan jól állt neki. Szóval szerintem ez megérne egy próbát ,ha öltönyöstől szívesebben táncolnál
2014. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

gondolkoztam rajta én is, max akkor férne bele, ha anyu jól fogadná, meg lenne annyi önbizalmam, hogy suliszinten vállalni tudjam majd. (osztályból már tudják jópáran)

de úgy már emészthetőbb lenne a dolog :D

2014. jan. 6. 19:03
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy soft butch? És mi az, hogy LB?
2014. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

pontosan nem tudom, hogy a 'soft' mire vonatkozik (kinézetre vagy tulajdonságra, viselkedésre, esetleg mindkettőre), de nem annyira fiús jellegre értik.


LB alatt pedig egyszerűen legjobb barátot értettem :)

2014. jan. 6. 20:53
 7/23 lencsefőzelék ***** válasza:
87%
* szalagavatótokon (egy l-lel írjuk)
2014. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
nekem van egy ismerősöm, aki leszbikus, fiúsan öltözködik (nem ismerem az errevonatkozó 'szakszavakat', ez a butch?! egyébként ha helyesnek találnám a szőke fiúkat még azt is mondanám hogy helyes! :D én hetero vagyok...) viszont szalagavatón keringőzött, szép ruha, smink, és bár rövid, felzselézett haja van, olyan előrehajló, ANNYIRA GYÖNYÖRŰ volt, hogy a szavam elállt... nem volt benne semmi 'más', ragyogott, komolyan mondom, az egyik legszebb lány volt az összes keringős közül. aztán persze afteron megin fiús ruha, stb. azt nem tudom, hogy érezte magát, de ha te tudod, hogy rosszul éreznéd magad, akkor ne csináld. szerintem
2014. jan. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszi a javítást, fel se tűnt, hogy hogy írtam :D


köszi az eddigi válaszokat is, mentek a zöld pacsik.

érintettektől is szívesen várom a személyes élményeket, tapasztalatokat. :)

2014. jan. 7. 05:29
 10/23 anonim válasza:
91%

Kedves kérdező, mintha csak hozzám írtad volna a kérdést!

Én soft butch vagyok, de a szalagavató idején még heterónak hittem magam. Nálunk a suli jellegéből adódóan(művészeti volt) sokkal több lány volt, kb kétharmada az osztálynak. Emiatt volt szokás vagy lecsapni gyorsan az osztálytársakra, vagy más osztályokból/iskolákból megkérni a srácokat. Nem volt bajom a fiúkkal, de hogy én megkérjek egy idegent hogy fogdosson és még ő tegyen ezzel szívességet?? Kizárt. Egyik kellően humoros barátnőmnek viccből fel is vetettem, hogy ha ő beöltözik a leggiccsesebb ruhába amit talál, akkor én beöltözök pasinak és együtt táncolunk. Így még a párkeresést is megússzuk. Azonnak beleegyezett. (Feljebb olvasom hogy volt aki hasonlóképpen szerette volna, de nem engedték neki. Én meg csak csodálkozok, mert nálunk fel sem merült hogy engedik-e. Ki ne engedte volna? Az osztályfőnök, az igazgató, a szülők? Felnőtt emberek vagyunk, a szalagavató rólunk szól, senki engedélyére sem volt szükségünk.)

Nemsokára elkezdődtek a próbák,(bécsi keringő) és én rohattul élveztem. Jók is voltunk, merthogy minden srác botlábú volt a teremben és nagyon büszkék voltunk hogy táncban mi vagyunk a legjobb páros. Emlékszem, még mondtam is a partneremnek hogy ezentúl már nem fogom tudni lemosni magamról hogy leszbi vagyok(merthogy akkor már terjengtek halovány pletykák róla, és időnként az én fülembe is eljutott). De ez nem számított, jól éreztük magunkat, és én továbbra is hittem hogy nem vagyok meleg. A szalagavató előtt a színházba mentem ruhát kölcsönözni. Eredetileg valami egyszerű öltönyt akartam, de amikor bevezettek a ruhatárba és megláttam azt a sok mindent, nem bírtam visszafogni magam. A kész öltözékem olyan férfiasan elegánsra sikeredett hogy ihaj. Külcsönöztem egy komplett frakkot zakóval, inggel, mellénnyel, csokornyakkendővel, nadrággal, magasított sarkú férfi cipővel, cilinderrel és fehér kesztyűvel. Mindezt egyben 5000 forintért. Mások csak az estélyiért fizettek 15-20 ezreket, és még a rondábbakért is meg kellett verekedniük a kölcsönzőben!

Fantasztikusan sikerült a frakk. Derékig érő hajam van, azt szépen felkötöttem és elrejtettem a cilinder alá. Tánc után a tömegben keveregve még azt is hallottam is hogy valakinek a nagyanyja mondja: milyen jól táncolt az a fiú! -Melyik? -A cilinderes.

Aztán következett a szalagavató utáni egészéjszakás bulizás a városban, mindenki átöltözött utcai cuccba csak én nem, én frakkban toltam végig. Hatalmas siker volt még tánc után is, és egyébként nagyon kényelmes is volt.

Hát így történt. Képek vannak róla, de alig látszik valami mert vaku nélkül az egész sötét és homályos lett, vakuval meg úgy világított a fehér mellény hogy semmi sem látszott a frakk többi részéből.

Így utólag visszagondolva bátor dolog volt ezt megcsinálni, de ott és akkor ezt csak egy jó viccnek éltük meg. Aztán később sokat segített abban hogy magammal kapcsolatban rájöjjek erre-arra.

2014. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!