Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Budapesten virágbolt?

Budapesten virágbolt?

Figyelt kérdés

Olcsó virágboltot keresek Pesten. Nem szándékozom nagy csokrot összetenni rengeteg zölddel, meg plusz díszítéssel. Csak fogják össze a 2-3 szál virágot egy papírba betekerve és kész. A szalagot én külön megveszem és rárakatom szépen egy ismerősömmel. A kérésem az, hogy ajánljatok olyan virágboltokat Pesten, ahol ha összerakják a csokrot, akkor 2 csokor együtt ne legyen 5000 ft-nál (szalag nélkül, de díszítéssel)több. De az is jó ha olyan helyet mondtok, ahol simán a virág olcsó, mert akkor a csokrot meg összerakatom máshol, vagy megkérdezem az ismerősömet. Olyan hely kell ahol nem minimum a 20 szál, tehát a virágpiacok kiesnek, mert az eredetileg ugye virágboltoknak van kitalálva.


Nos akkor tudnátok ajánlgatni olcsó helyeket? Olyat ahol olcsó maga a virág, vagy pedig 2 csokor (szalag nélkül, de díszítéssel) kijön 5000ft-ból.



2014. ápr. 27. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt bármelyik virágbolt tudja. Talán a bevásárlóközpontokban lévő virágboltok drágábbak, de a sima "utcai" virágboltokban még télen is összeraknak neked ennyiből két csokrot.

Személy szerint én kettőt tudok ajánlani: Népszínház utca a Blahához közel eső része, a Blahától sétálva a bal oldalon; a másik ugyancsak a Népszínház utcában a Teleki térnél.

2014. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de az Allee bevásárlóközponttal szemben a piacon múltkor egész jó árba láttam virágokat. Egy szál rózsa 250 ft volt, amelyik a virágosoknál 600... Nem tudom most milyen árak vannak így ballagás előtt, de ha gondolod, nézz szét!
2014. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
illetve Lidl, meg ilyen boltokban sokszor 10 szál virágot adnak mostanában is 7-8 száz forintért az is jó lehet ha te otthon kezelésbe veszed még!
2014. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig online szoktam rendelni viragot a Netflorista oldalarol. Lehet ar szerint rendezni es igy 5000 Ft alatt lesz az elso 50 talalat!
2018. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!