Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A középiskolai ballagás a...

A középiskolai ballagás a ballagó diákok számára szomorú vagy boldog esemény szokott lenni általában?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 16:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Az elején nagyon odavannak érte, hogy "Végre!", aztán a végén tömegsírás jön. Ahogy általános végén is ez van.
2014. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön ballagok én is :) Vegyes érzéseim vannak, ha arra gondolok, hogy itt kell hagynom mindent, akkor összeszorul a gyomrom, de valahol izgatott vagyok és már alig várom hogy megkapjam az érettségi bizonyítványt és új környezetbe lehessek. :)
2014. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
77%
Imádtam az osztályomat, szomorú volt :(
2014. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
80%

Első vagyok.


Én is holnap ballagok. Ez szerintem a legtöbb diáknak egy örömteli esemény, viszont szomorú is miatta. Örül, mert úgymond felnőtt lett, mehet egyetemre, dolgozhat, s a többi, viszont szomorú is, mert elhagyja azt a helyet, amit évekig nap mint nap látogatott, kikerül a megszokott környezetből, és egy egész más élet következik. Én nagyrészt magántanulóként végeztem a gimit, három éven keresztül szinte csak a vizsgákra mentem be, az osztálytársaimat alig ismertem, mégis bánatos leszek, hogy vége. Megszoktam ezt a helyzetet, és most hirtelen furcsa lesz. Az egyetem világa már egész másmilyen, mint az általános és a középiskola. De mondjuk ha valakinek olyan rossz volt, akkor lehet, hogy csak örömkönnyei lesznek, mint nekem 8. végén. Az akkori osztálytársaim évekig bántottak, vertek, elmondtak mindennek, csak mert enyhe autista tüneteim vannak. Sokszor már hazafele menet elszöktem volna, csak ne kelljen soha többé oda bemennem.

2014. ápr. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

vegyes


mindkettő..


örültünk, de sírtunk is...a bankett volt nehezebb...

ott már az érettséginek is vége volt, mi bentlakásos suliba jártunk, így az osztály együtt is lakott (10 fős szobák)

az ott csak szomorú volt..ahogy pakoltunk ki.. a nyárra bennmaradó szekrényből az 5 éves dolgainkat, emlékeinket.. hát 2 hétig naponta bőgtünk...

2014. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább szomorú, kivéve egy-két ember, aki örül, hogy végre nem kell abba az iskolába járnia. Mi pénteken fogunk ballagni, tegnap volt az utolsó magyar óránk, amin a magyartanár elbúcsúzott és ő is sírt, meg mi is (egyébként eddig azt gondoltam magamról, hogy nem vagyok sírós). Ma volt a babanap, este meg a szerenád, a babanapot elhülyültük, röhögtünk, viszont szerenádon tuti sírunk, na meg természetesen a ballagón is.

Rossz lesz ott hagyni szeretett iskolánkat, hiszen négy évig csak oda jártunk, össze voltunk zárva és akarva, akaratlanul is jóba lettünk egymással, tanárainkkal. Az életünk részei voltak, és életünknek ezt a részét sajnos most le kell zárni. :(

2014. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekem ma,volt a ballagás. Az utolsó évem volt a legjobb, sikerült beilleszkeednem az osztályba. A ballagáson nem sírtam, viszont itthon igen...nagyon sajnálom, hogy vége van a középsulinak. Hiányozni fognak az osztálytársaim.
2014. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
64%

Szerintem a ballagás egy rakás sz**! Ha nem kellett volna érettségire menni két nap múlva oda nem toltam volna a képem! Bohóckodás egy rakás szentimentális idióta szülő kedvéért, ennél nagyobb marhaság csak a szalagavató!


Mindkettő benne van az életem legfölöslegesebb élményei "mappában".

2014. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
82%
Szerintem attol is fugg, ki milyen elmenyeket szerzett a suliban. En nekem az allltalanos iskola melyen megmaradt ezert a nyocadikos ballagason sirtam. Kozepsulit ketszer valtottam, nem ereztem jol magam, ott telejesen kozombos voltam a ballagason.
2014. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 D.Berni válasza:
Mind kettő lehet :)
2014. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!