Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit írhatnék az osztályfőnököm...

Mit írhatnék az osztályfőnökömnek? Nyolcadikas vagyok. Már sokat gondolkoztam rajta, de semmi se jut eszembe. Olyan kéne amiben leírnám azt hogy:megtanította nekem a matekot és a kémiát, elvitt minket jó osztálykirándulásra meg ilyensmik

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat

2014. máj. 26. 15:09
 1/1 ivanhu válasza:

Hát az attól függ... szavaidból ítélve kedveled, szóval akár ilyesmi is lehet:


Kedves Tanárnő, eljött az idő, sajnos búcsúzunk, s mint minden búcsú, ez is fáj, a búcsú egy kicsit meghalás. Ezután már kevesebbet fogunk találkozni, de lelkem mélyén örökre megmaradnak az Öntől kapott értékek. Valahányszor matematikával találkozom, vagy csak számolnom kell, mindig hálatelt szívvel fogok Önre emlékezni, hiszen Ön vezetett be kézenfogva sok társammal együtt engem is a számok birodalmába. Öntől kaptam a kémia szeretetét is, amely később még akár meg is határozhatja az életem - ebben a korban ezt még nem tudhatom, de a lehetőségek között mindenképpen számon tartom.


Külön köszönöm Önnek, hogy rányitotta a nagyvilágra a szemünket, megmutatta sokszínű, szép hazánk sok-sok kincsét. Az Ön által szervezett osztálykirándulások örökre emlékezetesek maradnak, s bármikor ha ismét meglátogatom ezeket a helyeket, újból fel fogom idézni a sok kedves emléket, amelyet szintén szívből köszönök.


Kívánom, hogy minden további tanítványa is ugyanúgy hálatelt szívvel emlékezzék Önre, amint azt én teszem.


--

Hát, valami ilyesmi.

2014. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!