Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadikos ballagó lányok,...

Nyolcadikos ballagó lányok, ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Egy rokonom ballagására megyünk, de ötletem sincs, hogy mit kéne vinni. Arra lennék kíváncsi, hogy ki minek örülne. Közép árkategóriában gondolkodunk. Ne legyen túl drága, de azért szánunk rá. Gondolom ékszert kap a szülőktől. A ruhai ízlését nehéz eltalálni.

2014. máj. 27. 22:48
 1/5 anonim válasza:
borítékba pénzt majd azt vesz belőle amit szeretne
2014. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű, hogy ez lesz, mert semmi ötletem,
2014. máj. 28. 21:40
 3/5 anonim válasza:
Én is 8.-os vagyok..pl én örülnék fényképpel vagy névvel ellátott párna vagy póló..vaagy ajándékcsomagnak,amibe bonbon,csoki meg ilyenek vannak.Vagy ha kolis lesz akkor bőröndöt.Remélem segítettem..most így fejből ennyi jutott eszembe.
2014. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 2. 08:44
 5/5 anonim válasza:
Én örülnék egy arany/ezüst ékszernek, valamilyen esemény belépőjének (koncert, színház, szórakozóhely), éttermi vacsorának.
2014. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!