Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak barátnőmnek? 14L

Mit adjak barátnőmnek? 14L

Figyelt kérdés
Valami személyeset szeretnék, ami maradandó és mindig eszébe jutok róla. Nem szeretnék sokat költeni, inkább valami DIY szerűség.
2014. júl. 16. 18:36
 1/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem adj neki egy képkeretet,egy közös képetekkel . Én is azt kaptam bnőmtől,és nagyon örültem neki. :) Plusz egy kis csoki,ha tudod melyik a kedvence akkor azt.
2014. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy baratsag karkotot az mindig jo :DD foleg ha te csinalod neki :)
2014. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
DIY nyaklánc. Nagyon fog neki örülni. Nagyon-nagyon!
2014. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A fotókristály nekem bevált:P www.fotokristaly.hu
2014. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem keretezd be az egyik legjobb közös képeteket(ha van közös)és azt add neki(én legalábbis örülnék neki)

Vagy esetleg ha egy fehér,mintátlan pólóra/pulcsira(vagy párnára)egy közös képet rávasaltatni és a kép felé hímezni,hogy Best Friends Forever <3 !!

Vagy ha vmi egyszerűt akarsz,akkor gondolom tudod a stílusát és vegyél neki egy szép nyakláncot/karkötőt.

Vagy ha szereti a plüssöket akkor egy cuki állatka is megteszi *.* ;)

Vagy rajzolj neki..készíts mondjuuk olyan emlékfüzetszerűséget,amibe ragasztól rolatok képeket,meg beleírod a közös vicces élményeiteket :)


Remélem segítettem egy picit !! ~Egy 15/L

2014. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés egyszerű. Nem ismerem a barátnődet de ha van közös hobbitok akkor valami azzal kapcsolat ajándákot. De ha totál "csaj" akkor biztos szereti az égszereket ami cukin mutatna a nevével. Szívesen
2014. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!