Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek milyen ruha, haj,...

Szerintetek milyen ruha, haj, smink, cipő illik egy 8. osztályos ballagásra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval tudom hogy még korai ezen rágódni, de az a fajta vagyok h mindent szeretek előtte egy fél évvel (részletesen!!!)megtervezni. Szóval:

ruha: még nem tudom h milyen lessz de azt már tudom hogy egyberuhát szeretnék és természetesen fekete-fehéret, vagy nagyon csinos szoknyát nagyon csinos inggel.

cipő: magassarkút szeretnék de nem tömöttalpút. Fontos szempont az is h előtte nem nagyon jártam magassarkúban szóval kevésbé nyakkitörősre lenne szükségem ;)

haj: vállnál picit hosszabb hajam van és fotózásra meg ballagásra is másféle frizurát szeretnék, göndört és félkontyot. szerintetel meilykre meilyk illik?

smink: sosem sminkeltem magamat, és elég béna is vagyok benne sajnos, ezért valami nagyon alap cuccra lenne szükségem , amit könnyen el tudok késziteni.

nagyon örülnék neki ha tudnátok linkelni ruháról, cipőröl , frituráról, ls sminkről is képet.

A használható képeket és válaszokat előre köszönöm. :D :)



2014. aug. 17. 18:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy a hajamat természetesen fotózásra, és a ballagóra is fodrász fogja megcsinálni. :)
2014. aug. 17. 18:31
 2/9 anonim válasza:
83%

Lehet öreg vagyok, de nálunk kötelező volt a fekete szoknya/nadrág, fehér blúz, szóba se jöhetett ilyen-olyan egyberuha, szóval arra nem nagyon tudok mit mondani. Ballagásra rossz választás a magassarkú, ha jártál előtte benne, ha nem, mert iszonyat fárasztó végigállni a műsort, ide-oda masírozni, stb. De ha mégis amellett döntesz, szerintem jobban jársz egy kisebb (3-5 cm) sarokkal. Én a ballagásra csinálnám a kontyot, a fotón úgyse nagyon látszik. Sminkből szerintem bőven elég az alapozó, szempillaspirál, szájfény. Tavaszra pirosító se nagyon kell, meg az se jó, ha szétfolyik a smink. Arra figyelj, hogy ne legyen túl sötét/világos az alapozó.

Nekem hasonló cipőm van, csak bőr, nagyon kényelmes, nem túl magas, járni is lehet benne: [link]

Sminkre meg ilyenre gondoltam, egyszerű, de szép: [link]

Esetleg, ha nagyon szeretnéd, egy kis barackos-barnás (szemszíntől függően) szemhéjpúdert tehetsz még fel, vagy egy kis szemceruzával kihúzhatod (csak figyelj oda, hogy ne legyen túl vastag, ne kend el, stb.) meg színesebb szájfényt. Persze hangsúlyos szemhez finomabb száj, és fordítva.

Ja, és az még fontos, hogy ne a ballagás reggelén próbálkozz először, vedd fel már előtte is a cipőt, meg a sminket is próbáld ki hamarabb, hogy még tudj rajta finomítani, stb.

2014. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%

A húgomnak a nyolcadikos ballagására az egyik barátnője csinálta ahaját, nagyon szép lett :) Csinált neki egy szolid sminket, felvett egy fekete szoknyát és egy szép blúzt és gyönyörű volt!

Nem kell szerintem ezt túlzásba vinni. A lényeg, hogy szép legyél :)

2014. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
66%
Jah, és ez "csak" a nyolcadikos ballagásod! Majd akkor gondolkozz el ezen ennyire komolyan, ha a középsuliból ballagsz, vagy a szalagavatódat ünnepled! :)
2014. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!!!:) Mindenkinek megy a zöld kiskéz :) :D ;)
2014. aug. 18. 08:33
 6/9 anonim válasza:
56%
[link] :P
2014. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó kössz a tippet majd farsangkor ennek beöltözöm de most ballagásról van szó!!!!
2014. aug. 19. 09:30
 8/9 GVS válasza:
36%

Kalap

Öltöny

Csokornyakkendő

És egy olyan hegyesorrú cipő, aminél, ha beülsz a busz végébe, olyan hosszú orra van, hogy a buszvezetőnél tudod nyomni a gázpedált.

2014. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is most ezeken gondolkozom mint anno te kedves kérdező! :) Csak én középsuliból ballagok jövő héten. :)

18L

2016. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!