Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatóra tánc. Mi legyen?!

F@nny kérdése:

Szalagavatóra tánc. Mi legyen?!

Figyelt kérdés

Az én osztályom 29 fős. Ebből kb van 8 lány és a többi fiú. (lesz aki nem táncol). Keringő kilőve, a Salsa a csajoknak nem tetszik mert kinn lenne a seggük. Szóval valami egyszerű de látványos tánc félét ha tudna valaki megköszönném :)

16/L


2014. nov. 13. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Nem fog hasznosnak tűnni a válaszom pedig hidd el az. Gondold végig hogy most komolyan érdekel az bárkit is, főleg téged hogy mi lesz a tánc? Hát kit érdekel?:D Úgysem fog megfelelni neked vagy akárkinek, 29 ember ízlését kell összevegyíteni, lehetetlen hogy 1-2 embernél több legyen akinek pont megfelel. Arról nem is szólva hogy már másnap se fogsz rá emlékezni nemhogy életed hátralévő részében. Fölösleges ezen agyalni, mond valamit a tánctanár aztán legyen az :)
2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muszáj táncolni? (úgy értem osztályszinten) Biztos van valami más, érdekesebb program is, esetleg összenézhetitek, hogy ki miben jó, és abból összehoztok valaki klassz műsort. Akkor a szülőknek sem kell nézni a botlábú bénáskodásokat. (hiába a tánctanár, ha nincs a "véretekben" akkor az igenis meg fog látszódni)
2014. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Lehet olyat csinálni, ami látványos is, és a botlábúaknak is megy, csak használd a fantáziád! Pl. az Ének az esőben-re egyszerű, aerobik-szerű tánc (karlendítés, láblendítés, majd kitaláljátok a koreográfiát), persze esernyővel a kézben, amit hol kinyittok, hol becsuktok közben. Láttam olyat, hogy görög zenére, elsötétített teremben, fáklyákkal táncolt a csapat úgy, hogy körebeálltak, megfogták egymás kezét, és inkább csak jobbra-balra forgott a kör, egy-két egyszerű lépéssel, az is látványos volt. Vagy jó pörgős country vagy ír zenére (Cotton Eye Joe, vagy egy Paddy and the rats dal), párosával körbeállni, és úgy találjatok ki egyszerű figurákat, vagy mondjuk lehet line-dance (keress rá a youtube-on, milyen), természetesen country-s vagy íres ruhában (farmer, kockás ing, mellény, kendő a nyakba). Vagy választotok egy jó dal a Macskákból, macskásan öltöztök fel, és szintén valami aerobik-szerű cuccot csináltok. Vagy ugyanezt fekete bőrszerkóban valami rockosabb számra. Az ilyen jellegű táncot, mármint hogy mindenki egy helyben áll, és egyszerre csinál egyszerű táncos mozdulatokat, bármilyen körítéssel és jelmezben elő lehet adni. És szerintem még a fiúknak sem ciki annyira, mint egy sima társastánc.
2014. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
charleston? szerintem az nagyon látványos, az én sulimban az előző évfolyamon charlestont táncoltak és iszonyat jóó volt!! :) és nem is bonyolult.
2014. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!