Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kérjek ballagásra? 14/f

Mit kérjek ballagásra? 14/f

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kérjek általános iskolai ballagásra.

telefont kapok szülinapra.

kb. 50000ft



2015. ápr. 6. 18:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Pénzt.
2015. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
36%
Ilyen elkényeztetett kis sza.házinak két nagy pofon kellene.
2015. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne elkényeztetett? Elég rég ballagtam el az általános iskolából, de kb minden osztálytársam 50-100 ezer közötti összeget kapott ajándékba.
2015. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
#3 8 általános elvégzéséért? nice :D
2015. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
2. savanyú a szőlő? :D Kérj pénzt és költsd el hivatásosokra. De ha értelmesebb dolgokra akarod akkor csapj belőle egy nagy bulit a haveroknak. :D De szerintem maradj a pénznél és majd idővel el tudod költeni amire szeretnéd. :D
2015. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellene bármit kérned egy általános iskolai ballagásra? A szüleid belefizetnek az osztályfőnök ajándékába, illik vinni virágot neki is, esetleg más tanár(ok)nak, igazgatónak stb., lehet, hogy neked is kell új ruha (öltöny, ing, tudomisén). Majd ha leérettségizel, meg lehet pumpolni a családot, az én fiam is most fejezi be az általánost, eszembe se jutott, hogy meg kellene ajándékoznom nekem, vagy a családból bárkinek.

Bocs, nem lehurrogni akarlak, csak számomra ez nagyon furcsa...

2015. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem tudod mit szeretnél kérj pénzt. Később majd úgy is lesz olyan dolog amire vágyni fogsz.

Ha nincs olyan tárgy vagy élmény amire vágysz akkor fölöslegesen ne kérj tárgyi dolgot.

Amúgy ilyenkor tabletet, telefont, laptopot, testépítő gépet, utazást , ilyesmiket szoktak kérni.

2015. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
4-es, sajnos igen, ma már általánosban is ez van. Nálunk is ez volt, pedig én a 21 évemmel elég "mai csirke" vagyok még. Édesanyám örült ha egy 20.000 Ft-os szebb karórát tudott nekem venni, az osztálytársaim meg laptopokat, "ájfonokat", Volt bérleteket és hasonlókat kaptak. Bele sem gondolok, hogy akkor középiskolában mi volt...
2015. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
46%

Én kaptam egy 3 ezer forintos telót.

Rá 2 évre saját fizetésemből egy Xperia Z-t. :D

Ráérsz.

2015. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
6-os vagyok, a válaszolókat kérdezem, ez most komoly? 8 általános befejezéséért 50-100 ezreket, tabletet, telefont ajándékoznak? Jó anyagi körülmények között élek, de tényleg fel se merült bennem, hogy a gyereknek ebből az alkalomból jutalmat vásároljak. (NB. a doktoravatásomra sem kaptam, nem is vártam jelentős ajándékot...)
2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!