Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek ballagásra?

Mit vegyek ballagásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit úgy érzem, kifutottam az időből, eddig tanakodtam a barátom ballagási ajándékán. 2 hónapja vagyunk együtt, de már régóta jó barátok vagyunk. Az első ötletem egy babzsákfotel, mivel a szobáját most festették, gondoltam örülne neki, de anya szerint ez nem illik ballagásra. A másik ötletem pedig egy szabadulós játék, ami a közelben van, és 2-5 fő vehet részt, a barátai is jöhetnének. Nem szeretem az egyszerű ajándékokat, amit csak úgy megveszek(óra, törölköző, toll, nyaklánc), azt szeretném hogy örüljön. 10-15 ezer forint között gondolkodom, és érdekelne a véleményetek. Középiskolai ballagásról van szó. Köszi előre is :)

2015. ápr. 13. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szia, azoknak a jegyeknek én nagyon örülnék :) azt át tudod adni a ballagáson is. A babzsákot hagyd meg szülinapra vagy karácsonyra, mert szerintem az is nagyon jó ötlet. Végre egy kreatív ember ;) Arra azért számíts, hogy egypár válaszoló majd neked esik, hogy minek ballagásra ajándék, oda virágot illik és annyi, meg hogy 2 hónap után nem kell ennyire komolyan venni az ajándékozást...blablabla :D
2015. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lina32 válasza:
100%

Szia! Két hónap járás után egy ilyen "élmény" ajándék szuper választás. Még jobban össze is kovácsol, a minőségi együtt töltött idő mindig hálás dolog. Lesz mit mesélni az unokáknak :)))

Szintén kedves ötlet lehet egy kirándulás meglepetés piknikkel, ha kettesben szeretnétek inkább lenni.

2015. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!