Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ha már van egy egybe részes...

Ha már van egy egybe részes teljesen fehér ruhám ballagásra mondhatja azt a tanár hogy nem vehetem fel?

Figyelt kérdés
Szoval általános iskolából fogok elballagni és anyumékkal vettünk egy nagyon szép az alkalomhoz illő fehér csipkés ruhát (nem kirívó meg semmi) de azt mondta a tanárom hogy felül fehér alul fekete kell...viszont olyan ruhát nem találtunk és ha már megvettük mindenképp ezt szeretném felvenni...anyum tanár és az ő sulijukba nem szólnának érte de nálunk egy kicsit szigorúbbak a tanárok...tud valamit csinálni a ruhám ellen? És végül is saját ballagásomon az van rajtam amit én szeretnék nem? ezt nyílván nem a gimis ballagásra értem...mi a véleményetek?

#ruha #ballagás #teljesen fehér ruha
2015. ápr. 15. 16:13
1 2
 1/11 bithorlo válasza:
88%
Kérdezd meg az Osztályfőnöködet! Itt hiába kérdezed ezt szerintem. Amúgy meg hiába nem extravagáns, a fehér alj miatt ki fogsz lógni a többiek közül, vagyis kirívó leszel. Gondolom van annyira fontos a közösségetek számodra, hogy az elvárható módon jelenj meg. 😉
2015. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb iskola nem engedi a csipkeruhákat, és nem is való ballagásra. Általában, ha nincs egyenruha, akkor fehér blúz, sötét szoknya az előírás. Ha anyukád pedagógus, ezt neki illene tudnia.

Nem öltözhetsz a közös ballagáson más ruhába, csak amit az iskola előír.

Divatozz a bulitokon.

2015. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem engedném, hogy ilyenben ballagj. Mondjuk nem hiszem el, hogy nem tudtatok volna venni egy fekete vagy sötét szoknyát meg egy fehér blúzt.
2015. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha az osztályfőnököd nem engedi majd, akkor gondolom lesz valami ebéd vagy összejövetel és vedd fel arra. Magára az ünnepségre meg kibírható a fekete-fehér összeállítás.
2015. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mondhatja azt. Nem is értem anyukád, dongolom eddig is a fehér blúz - sötét alj kombót kellett hordanotok ünnepségeken. Ballagáson, ahol ráadásul sorban mentek egymás után, nagyon csúnya látvány, ha valaki ennyire más ruhában van. Vedd fel a ballagásra azt, amit előírnak, utána pedig az ebédre/vacsorára öltözz át a fehérbe.
2015. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Le nem fogja venni rólad... De megteheti, hogy nem engedi meg, hogy ballagj! Ezt előtte mindenképpen kérdezd meg!


De ha meg is engedik... gondoltál rá, hogy minden vendég rajtad fog röhögni?

2015. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Küldése képet a ruhárol?
2015. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon tetszik a ruha és lehet más is lesz teljesen fehér vagy fekete ruhába...amúgy miért nézne ki idiótán és miért röhögne bárki is? én komolyan nem értelek titeket...a fehér egy ünnepi szín mellesleg egy fekete bolero lenne rajtam...de mind1 én szerintem felveszem azt a ruhát...amugy az osztályfőnököm pont nem az a fajta ember aki ne engedne ballagni ez miatt :D köszöntem
2015. ápr. 16. 20:02
 9/11 anonim válasza:

Ha tetszik a ruha és az osztályfőnök nem szól....akkor?

Probléma????

2015. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
70%

Nem értem minek vettétek meg ha ballagásra FEKETE FEHÉRBEN kell menni. Ez van. Majd az ebédnél átveszed.

Ha mégis abban mennél,nem gondoltál rá,hogy esetleg kellemetlenül fogod magad érezni,hogy egyedül te vagy fehérben??

2015. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!