Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Barátom most ballag gimnáziumb...

Barátom most ballag gimnáziumból.8. hónapja vagyunk együtt. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Gondoltam egy jó minőségű hátitáskára, meg persze mellé egy személyesebb ajándék is. Szeretnék írni neki egy szép levelet, meg egy fényképet kihívatni. A táskával kapcsolatban vagyok bizonytalan. Mi a véleményetek?
2015. ápr. 19. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

véleményem szerint a pasik mindig jobban örülnek valami kajának. nekem is szülinapjára azt mondta, süssek neki egy tortát.

szerintem egy meghitt, közös vacsi (te csinálod), és utána extra kényeztetés pontosan megfelel neki.

2015. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, barátom is szereti ha vmit sütök neki, de ballagásra valami maradandó kellene (szerintem).
2015. ápr. 19. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg közös kép? lehet vicces is vagy komoly. de mindenképpen olyan, amit tudod, hogy tényleg kitesz.

vagy pl ha van kedvenc foci vagy akármilyen csapata, annak a logóját kinyomtatni kártyaként, hátoldalára meg a ti képetek.

de én pl csináltam olyat, hogy a kedvenc focicsapatának a logóját kinyomtattam, és kis zászlóként belenyomtam a sütibe.

2015. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mtke válasza:
Maradandó? Vegyél egy szép karkötőt! Emlékezetes és maradandó és mindig eszébe fogsz róla jutni!
2015. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ékszer tényleg jó ötlet, de félek egy fiúnak azt adni.
2015. ápr. 19. 17:55
 6/7 mtke válasza:
Miért félsz? Egy szép karkötőnek biztos örülne
2015. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


valami ilyen karkötő szerintetek jó lenne? a fém részébe gravíroztatnék valami szépet :)

2015. ápr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!