Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Legjobb barátnőm most fog...

Legjobb barátnőm most fog ballagni, milyen kézzel készült ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés
60 km-re él tőlem, ezért sajnos nincsen lehetőségem elmenni a ballagására. Olyan tárgyat/ékszert szeretnék neki készíteni, ami örökre megmarad, feladhatom postán, és kicsit kevesebb a félsz, hogy mi lesz, ha ellopják. Makraméval készült karkötőt már adtam neki, most egy kicsit különlegesebbet szeretnék.. Nem muszáj karkötőt, lehet fülbevaló vagy bármi. Ötletek?:)

2015. máj. 1. 09:45
 1/3 anonim válasza:
Telefontok filcből, fülbevaló, kreatív képeslap, esetleg lehet valami írásos dolgot is, pl egy versnek én örülnék. Ami még jó szokott lenni, az az olyan fajta labirintus, amit ha megrajzol az ember, a végén kirajzolódik egy alakzat. Rajzold meg a formát négyzetrácsos papírra, majd rajzold köré a labirintust. De az abszolút tuti ötletek a pinteresten vannak. Megéri regisztrálni, én minden ajándékötletemet onnan szedem.
2015. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van közös fényképetek, azt tedd be egy helyes kis albumba vagy vegyél neki képkeretet, mondjuk papírból, ilyet is árulnak, és add fel postán.
2015. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Jó tanács, csak akkora ajándékot készits, ami levélként feladható, mert egyébként a csomagszállitás dija nagyon drága. többet ér akkor, ha a nyáron találkoztok,és odaadod, most gratulálj neki net-en !
2015. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!