Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak ballagására? Ő 19 éves én 16 vagyok. Már 1 éve hogy járunk és semmi ötletem sincs.

Figyelt kérdés
Léci segítsetek minél hamarabb, sürgős, előre is!Mivel parfümöt, párnát, medált, bort, csokit, tortát, sálat adtam. Tehát ruha félét nem akarok adni. Viszont valami olyan kellene aminek örülne is és a szüleinek is tetszene. Nem szeret sportolni, olvasni se. Órája már van plüss állatkája is van.Léci segítsetek minél hamarabb, sürgős, előre is!
2015. máj. 5. 18:38
 1/4 anonim válasza:
Karkötő,fülbevaló,vagy ha kreatív szeretnél lenni,akkor saját képeteket valamilyen úton-módon kinyomtattatni(keretbe rakni) vagy párnára is megcsinálják:)
2015. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi félreolastam:DDDakkor a karkötőt,fülbevalót hagyd
2015. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Párnát adtam és csészét is adtam a közös képünkkel. Ezért néhéz kicsit a váalsztás
2015. máj. 5. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hisz a ballagások már lementek :D
2015. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!