Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek meghívjam ballagás...

Szerintetek meghívjam ballagásomra? Vagyis illene meghívnom?

Figyelt kérdés
Most kerülök ki 8.-ból és tavaly én ballagtattam őt. jóba voltunk meg minden,csak elköltözött messzire, és akkor már egyáltalán nem beszéltünk..az előtt se sokat csak elvoltunk. de itt az a baj , hogy szerettem egy fiút és ő mintha direkt elakarta volna venni tőlem..meg mintha nem is bírna már egyáltalán. pl. eddig szokta lájkolgatni képem most már soha.. ilyenkor nem kötelező elhívni aki ballagtatott, de szerintetek meg kéne hívnom? (amúgy ballagáskor sokat költöttem rá). vagy megvárjam hogy ő irjon rám ? nemértem..

2015. máj. 7. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért is kéne meghívnod egy olyan embert, akihez konkrétan SEMMI közöd, és nem is érdeklitek egymást???
2015. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene.Nem hiszem hogy ő is sokat költene rád.Ha meghívod és nem jól sül el a dolog elég rosszul fog neked esni.Szerintem ne hívd meg!
2015. máj. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem tartjátok a kapcsolatot, minek hívnád meg? Az meg nem értem, hogyan jön ide, mennyit költöttél. Most vissza akarnád kapni, vagy mi??
2015. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem tartjátok a kapcsolatot, minek hívnád meg? Az meg nem értem, hogyan jön ide, mennyit költöttél. Most vissza akarnád kapni azt a pénzt, vagy mi??
2015. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kétszer ment el.
2015. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, az említett személyére vagy kiváncsi, hanem szeretnél valamennyit visszakapni a rá költöttből.

Ezért kár meghívnod, csalódásod lez a vége.

2015. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 8. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
ja amúgy arról szó sincs hogy visszaakarom kapni az ajándékot vagy annak árát.!
2015. máj. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!