Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Idién a tanárnőnk nem ér rá a...

Saci01 kérdése:

Idién a tanárnőnk nem ér rá a 8. -osok ballagásásval foglalkozni ugyanis nálunk hagyomány a "gólya búcsúztató" amin vicces feladatokat kell kiállniuk, de mint montam idén nekünk kéne megszervezni tudtok jó ötletet adni?

Figyelt kérdés
Annyi hogy legyen az iskola területén és azért ne legyen dúrva köszi!

2015. jún. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
gólya egyetemen van szrd le ezt a hülyeséget
2015. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg nincs is olyan, hogy gólyabúcsuztató, hiszen a gólya az, aki elsőéves valahol. Ti meg éppen ballagtok.
2015. jún. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ez a kérdés nem jutott el az agyatokig!Segítséget kértem de ti idétlen beszólásokkal válaszoltok!Ha nem tudtok semmi értelmeset írni be lehet fogi én ezekre a marhaságokra nem vagyok kíváncsi!
2015. jún. 7. 17:35
 4/6 A kérdező kommentje:
*fogni
2015. jún. 7. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, most nagyon megkaptam...
2015. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akk lufihajtogatás,táncverseny, fél lábon ugrálás,3 lábas futóverseny, egy pár ötlet.
2015. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!