Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit ajándékoznátnátok?

Ti mit ajándékoznátnátok?

Figyelt kérdés
Barátom kereszt lánya 15.-én ballag az általános iskolából! Mit vegyek neki? 3 éve vagyunk együtt, elég ritkán találkozom a keresztlányával..viszont jól kijövök vele! Ötletem nincs! Barátom pénzt v robogot ad neki

2015. jún. 11. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Telefont, vagy karórát, vagy valami csajos táskát/hátizsákot, esetleg ékszert(nyakláncot), vagy a hobbijával kapcsolatos dolgot.
2015. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Elég a virág, még csak 8-os, mi lesz gimiben?
2015. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a 8-os ballagásomra azt kaptam a kedvenc nagynénémtől, hogy elvitt egy kozmetikába és kilőtték a fülem még egy helyen... :) Igaz ehhez a szülő beleegyezése is kell, de én nagyon örültem neki és különlegesnek tartottam ezt az ajándékot.
2015. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.-es !Azért a telefont meg karórát (ami nem 2000ft),túlzásnak tartanám!

Nem keresek olyan jól,hogy ennyit költsek egy számomra idegen kislányra... akinek mindene megvan,mivel egyedüli gyerek4Jobb telefonja műszaki cuccai vannak mint nekem :D

Én is virágra gondoltam végülis,csak azthittem kevés...

2015. jún. 11. 12:51
 5/5 anonim válasza:
Miért nem együtt adtok a barátoddal ajándékot? :) Gondolom együtt mentek a ballagásra. Mondjuk adnátok közösen a pénzt és egy szép csokrot persze.
2015. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!