Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen virágot vegyek a...

Milyen virágot vegyek a tanároknak?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon volt szokásom hogy évvégén virágot adjak, de úgyéreztem hogy idén kéne, mert mindkét tanárnő nagyon sokat fáradozott, úgy gondolom a munkájukon túl is segítettek nekem. Ezért szeretném nekik megköszönni, és úgy gondoltam hogy a virág jól esne nekik. A kérdésem az, hogy milyen virágot kéne venni nekik (gondolom valami szép cserepeset, mert már előre meg kell venni, hisz a boltok zárva lesznek) illetve mit kéne mondanom, mikor odaadom nekik?

2015. jún. 11. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Én gerberát (nem cserepeset) vagy kálát szoktam adni. A kála nehezen nyilik ki ezaltal tobb napig kibírja. Nekem mikor én is kaptam tobb mint egy hétig gyönyörű volt. De én csak egy szálat szoktam körbe zöld díszítéssel. Es csak mé köszöntem,az egesz evi faradozasukat es segítségüket. Szerintem amugy mindegy mit veszel nékik,a szándék a fontos es örülni fognak,h gondoltál rajuk :)
2015. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, mindegy, hogy mit viszel, ezért ne vigyél virágot. Rokoni tapasztalat alapján kapnak egy rakás virágot, haza se tudják lényegében vinni. A melegtől pedig amire mégis hazakeveredik dobhatja ki. Nem érdemes virágot adni.

A desszert sokkal jobb, csak hát ugye ilyenkor 30 fokban olyan kell választani ami nem olvad.

2015. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a virág jó ötlet. Csak akkor cserepeset vegyél! Sok virágcsokrot fog kapni, azok meg néhány nap múlva elhervadnak... A cserepes pedig megmarad évekig. Vehetnél modnjuk orchirdeát vagy akármi mást, csak cserepes legyen. :)
2015. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!