Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Tanárbúcsúztatóra milyen...

Tanárbúcsúztatóra milyen ötleteket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kisfilmen, szövegen, és verseken kívül!
2015. okt. 17. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen tanárbúcsúztató, de amikor mi "ballagtunk" a főiskoláról, akkor volt egy zártkörű rendezvény, ahol az évfolyamunk elköszönt a tanárainktól. Előtte kértem a csoporttársakat, hogy mindenki írja meg nekem, mi a legfőbb/legjobb emléke az egyes tanárokról. Lehet, hogy is kezdeni, hogy "Azt szerettem a legjobban..." vagy (mivel mi tegeződtünk) "Neked köszönhetem, hogy..." stb. Meglepően jó, szívhez szóló vagy vicces üzenetek születtek. Ezeket merített papírra nyomtattunk egy szép betűtípussal, majd a merített papírt hengerbe feltekerve, szalaggal átkötve kapták meg a tanárok. Szinte mindegyikük kitette az irodában, és még évek múltán is ott volt. :)
2015. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!