Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék vagy készíthetnék néhány, számomra kedves tanárnak?

Figyelt kérdés

Az osztály közösen is ajándékoz minden tanárnak,de én szeretném meglepni néhány tanáromat.


Lehet,hogy még nincs itt az ideje,de nem akarom utolsó pillanatra hagyni,és szüleim is figyelmeztettek,hogy időben jelezzem nekik.



Kémia tanárnő:Nagyon szereti a virágokat (valami szép cserepes virágra gondoltam)+csoki


Matek tanárnő: Csak virág és csoki ,mert vele nem vagyok annyira jóban,de megadta mindig a jobb jegyeket év végén vagy félévkor.


Rajz tanár: fogalmam sincs, hogy mint lehetne neki venni :D


Föci- Töri szakos tanár: Őt imádom a legjobban nagyon sokat köszönhetek neki.

Számára valami személyeset szeretnék adni.


Fizika tanár: Ő nagyon vicces,mindig jófej volt velem :D Neki egyedi ajándékot szeretnék adni.



A válaszokat előre is köszi



2016. febr. 26. 17:35
 1/9 anonim válasza:
Szerintem minden tanárnak adhatsz virágot(akiket jobban szeretsz,azoknak szebbet),és mindig szeretik,ha sütsz valamit ;)
2016. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen bonbon is jó ajándék szokott ilyenkor lenni. Viszont a személyesebb ajándékokban nem sokat tudunk segíteni, mert mi nem ismerjük a te tanáraidat.
2016. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia! Én a legkedvesebb tanáraimnak egy-egy személyre szabott történettel köszöntem meg a törődésüket. Egyszerű kis könyvbe írtam kézzel a novellákat. Szerintem ehhez hasonlót kevés tanár kap az évek során, én pedig az íráshoz értek a legjobban, tehát nem is volt kérdéses, hogy milyen ajándékkal lepjem meg őket... Nos igen, mikor átadtam a könyvecskéket, látni lehetett az arcukon a mély döbbenetet. Pozitívan csalódtak bennem. :)
2016. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én basset-hound-kutyát origamiztam nekik, meg házat is papírból egyiknek. Amúgy lehet rózsát is hajtogatni, meg tulipánt. Ja meg rajzolhatsz/ festhetsz/ hímezhetsz is:)
2016. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*bocsi, pont mikor elküldtem akkor jutott eszembe, tolltartó, v telótokot nem tudom, mennyire lehet házilag csinálni.
2016. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bagoly99 válasza:

Kémia:csoki+virág

Matek:csoki+virág

Rajz tanár: Írj,róla valamit,hogy tudjunk segíteni. :) De szerintem,adj neki valami kézzel készített dolgot+csokit.

Föci-Töri:Valami levél,amiben köszönetet mondasz,vagy egy földrajz/töri témájú könyv

Fizika:Ha vicces,jófej,leírhatod egy könyvbe a legemlékezetesebb emlékeidet vele kapcsolatban,vagy készíthetnél neki valami fizikával kapcsolatos tárgyat.

De ha nagyon nincs ötleted,csokit és virágot végül is mindegyiküknek adhatsz.

2016. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rajz tanár: valójában a fizika tanárunk közeli rokona (ha jól tudom unokatestvérek), a humoruk szinte ugyanaz :D

Arra gondoltam (mivel egész jól rajzolok) ,hogy egy portrét készítek róla,emellé egy szép,gravírozott tollat ajándékozok neki.


A fizika tanárnak biztosan jó lesz egy egyedi díszítésű emlékkönyv,a legjobb aranyköpéseinkkel.


A töri-föci tanáromnak biztosan adni fogok egy köszönő lapot.

Gondolkoztam egyedi (,nyomtatott) bögrén is, melyen valami történelmes- földrajzos kép lesz. (de nem tudom,hogy ez mennyire jó ötlet)



Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat ;)

2016. márc. 1. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádat kérd meg, süssön egy jó nagy tepsi sütit, vagy készíts Te kókuszgolyót. Vegyél helyes fémdobozokat ( 500 -forintért már lehet kapni)és abban add át a sütit. A dobozról később Te fogsz eszükbe jutni. Egy szép doboz szerintem minden háztartásban jól jön és nagyon sokáig eláll.

Esetleg vegyél natúr fa képkeretet és fesd ki, vagy egyéb technikával díszítsd ki.

Annak idején én is örültem a csokinak, emlékszem, pedagógus napon közel 1 kg-ot ettem meg... :) Viszont a kis tárgyaknak sokkal jobban örültem.

Kémia tanárnődnek, ha fiatalos, jó ötlet egy Swarowski kristályos fülbevaló ( 1000 forint) Egy márkásabb csoki és egy cserép virág jön ki ennyiből.

Egy tanárnak mindig jól jön egy toll, egy mappa illetve bármi, amit meg tudsz venni írószerboltban.

2016. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok: készíts fotókat az osztályodról szünetekben az iskolában.

Rajzolj valami szépet, a portré a megajándékozottról szerintem kevésbé jó ötlet.

2016. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!