Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Bolondballagásra öltözhetek...

Bolondballagásra öltözhetek oroszlánnak?

Figyelt kérdés
Vagy az nem oda illő? Mi legyek?
2016. márc. 29. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem gáz, nem ovis farsang :D Nálunk úgy volt, hogy mindenki annak öltözött aminek készült (pl bíró, tanár, egyetemista, üzletember, orvos ilyenek). Aki nem tudott beoltozni, mert nem olyan szakmát szeretne (pl könyvelő stb) az beoltozott valami viccesnek, papnak ribinek mikulasnak szuperhosnek boxolonak fodrasznak meg ilyenek :)
2016. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gnoomage ***** válasza:
49%
Nálunk vagy valami szerelők voltak vagy r* bancok, prostik... Én az előbbit válaszottam és rohadt vicces így végig menni mindenen :D 16/f
2016. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De szerintem oroszlán is nyugodtan lehetsz, eredeti ötlet, pláne ha ügyesen megcsinálod a jelmezt. Azért a kukacoskodóknak találj ki valami szöveget (nőcsábász leszel, a nők oroszlánja vagy ilyesmi).
2016. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!