Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kérjek ballagásomra?

Mit kérjek ballagásomra?

Figyelt kérdés

Anyukám már piszkál ezzel egy ideje, de nincs ötletem. Azt se tudom, hogy mennyi pénz szánna rá (rákérdezni meg nem akarok), de mivel nem vagyunk valami gazdagok, gondolom, nem olyan sokat. Mondjuk én nem sok ballagáson voltam, azt se tudom, hogy másoknál mennyit szoktak adni úgy átlagba.

Azt is mondta, hogy pénzt is adhat, ha az jobb, mert úgyis a mások is pénz adnak majd, és akkor abból vehetek, amit akarok. Csak azt kérte, hogy akkor valami olyat vegyek, ami hasznos is, ne csak sok kis hülyeségre költsem el.


Szerintetek mit mondjak rá?


Igazából nincs úgy semmi, ami kéne, vagyis viccelődtem anyukámmal, hogy egy autó jó lenne, de azt azért nem, mondtam, hogy akkor robogót, azt meg veszélyesnek tartja, meg gondolom azért az is drága lenne.


2016. ápr. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a pénz a legjobb, ha mástól is azt kapsz. Majd valamit veszel belőle. Akkor már tudod hogy mennyi gyűlik össze.
2016. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én "jogsit kaptam". vagyis állják a költségeit. de gondolom neked már van, ha autót szeretnél... nem tudom.
2016. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
póniló
2016. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!