Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Tudtok tanár búcsúztató...

Tudtok tanár búcsúztató verseket/szövegeket?

Figyelt kérdés

Írnom kéne egy tanárról akit nem is ismerek,nem tanított és nem tudom elkezdeni (tesitanár)

valakinek van valami ötlete?


2017. máj. 7. 14:24
 1/2 anonim válasza:
Köszönd meg neki a sok munkáját, hogy fitt gyerekeket csinált belőletek, izzadt veletek együtt, hogy ő milyen egészséges, hogy megmutatta a sport milyen fontos az életben, hogy volt türelme ahhoz, hogy rinyáltatok, hogy nem akartok dolgozni, hogy nem vittetek cuccot, és ezekhez mind volt türelme. (Én ilyesmi fogalmazásfélét készítettem a tesitanárnak és nagyon tetszett neki ;))
2017. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a keresztneve a tanárnak?

Mi amikor anno bucsuztattuk oket a tantargyaval kapcsolatban írtunk róluk..En pl az info tanárt kaptam es valahogy igy kezdődött..

Control,Alt,Delet egy egyebek,ha programozasrol van szo nem ismer lehetetlent.Ket évig tanultuk keményen az anyagot Excel tablazat es PowerPoint nem okoz mar nekünk gondot..Írtunk dolgozatot is jo sokat,mindig mondta "ne nezd a másikat"Gyuri bácsinak köszönünk mindent mit megtanított...

2017. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!