Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Különleges bucsúsztato ötletek?

Különleges bucsúsztato ötletek?

Figyelt kérdés

Mi hetedikesek elbucsuztatjuk a nyolcadikosokat. Nem akarun unalmas, csak hagyományos búcsúztatót. Persze lesz a megszokot ének és a képöszeálitás de szeretnénk valami különleges ötletet még.

A tavaly volt olyanem, hogy írtak valami jót mindenkiről és azt adták oda nekik stb.

Nálatok, hogy volt esetleg valami jó ötlet?

Jöhet: dal, előadás, stb.

Nagyon köszönöm! ❤💕💖💞



2018. ápr. 25. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek.


Az oviban szokás hogy kidobják a gyereket az ajtón, szó szerint(persze egy matracra esik).

Iskolában meg kiugrálnak az ablakon az utolsó nap a gyerekek, vagy a kerítésen ugranak ki.

Felállnak az asztalra, és onnan...

2018. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nyolcadikos vagyok, megpróbálom kicsit olyan szemszögből nézni a kérdést, hogy az osztályom és én minek örülnénk (,mert nálunk mi búcsúztatjuk magunkat :D). Nem tudom pontosan, milyen jellegű ez a búcsúztató, de nálunk szokott lenni "ötödikesek fogadása", ahol X állomáson végigjárnak ötödikesekből álló csapatok, ott kapnak pontokat a teljesítményükért, aztán a legjobban teljesítő 3 csapat kap ajándékot. Ezt a hatodikosok szervezik, szerintem esetleg vissza lehet vezeti nyolcadikos formába.

Vagy csinálhatnátok nekik "Mennyire ismerjétek egymást?" feladatokat. Pl.: kiskori képeken kell felismerni a másikat; vagy mondtok állításokat, és ki kell találni, hogy az az illető kicsoda; vagy kerestek neten olyan képeket, amin háttal állnak a kamerának, és el kell dönteni, hogy ki van a képen (a fejüket eltakarhatjátok pl. egy-egy szmájlival).

Remélem segíthettem! :)

2018. máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!