Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyabálba lányként...

Egyetemi gólyabálba lányként mennyire lenne jó ötlet nadrágban menni?

Figyelt kérdés
Elegáns sötétkék nadrágra gondoltam valamilyen blúzzal és magassarkúval, csak nem tudom eddigi képeket visszanézve szinte mindenki ruhában volt meg ilyenek

2019. nov. 17. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
abba mész amibe akarsz, legfeljebb azt gondolják rólad h nagyon merev vagy, de ez kit érdekel
2019. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Bálban egy nőnek baliruha a megfelelő, ami nem nadrág. De abban mész, amiben akarsz. Manapság a színházba is mennek emberek farmerben, meg tornacipőben, esküvőn is simán megjelenik a vendég pólóban.
2019. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dresscode-tól függ. Nálunk koktélruha, kisestélyi.
2019. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam már gólyabálon overall ruhában. Seni nem szólt érte. Sőt nem is kötekedhetnek. Ha valaki mégis megpróbál mond azt hogy felfázásra hajlamos vagy és nem hordhatsz ilyen időben már szoknyát. Egyből nem fognak tovább kérdezősködni :)
2019. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!