Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Óvodából ballagó fiú gyerkőcne...

Óvodából ballagó fiú gyerkőcnek ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém idén ballagott el oviból és nem igazán tudom, hogy mit adhatnék neki ajándékba. Szeretnék valami egyedi(bb) ajándékot, valami személyre szólót, de nem sok ötletem van.

Szereti a pókembert, így olyasmire gondoltam, hogy egyik ismerősömmel photoshopban csináltatok egy képet ahol ki van cserélve az arca a pókembernek az ő arcára és azt rávasaltatom egy párnára. Ez mondjuk ötletnek nem lenne rossz, de nem annyira tipikus ballagási. Csak a tipikus ballagási ajándékok meg szerintem olyan sablonosak tudnak lenni. Nyilván nehéz így, hogy nem ismeritek sem őt, sem engem, de érdekelne, hogy Ti mit adtatok hasonló helyzetben, vagy adnátok, hátha tudok inspirálódni. Köszi!



2020. jún. 15. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Legfeljebb egy doboz ceruzát. Ez nem komoly esemény, csak újabban menő.
2020. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én valami olyat adnék, amit majd tud az iskolában használni és kedvet is hoz neki hozzá, pl. pókemberes tolltartó. Szerintem se kell túlgondolni egy óvodai ballagást.
2020. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. megvehetnéd neki az iskolatáskát, ha még nincsen. Vagy tolltartó, egyéb iskolai szerek... egyeztess a szüleivel.
2020. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján vontátok le a következtetést, hogy túlgondolom, szerintem egy párna sem nagyobb tétel, mint egy iskolatáska. Mégis személyesebb, itt igazából ez lenne a cél. Azért köszönöm a kommenteket.
2020. jún. 15. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem arról van szó, hogy nagy tétel, hanem hogy igazából egyáltalán nem ügy egy óvodai ballagás, főleg nem ennyire.

én személy szerint nem is emlékszem a sajátomra. néhány éve unokatesók ballagtak, kislánynak egy szál rózsaszín gerberát vittem, a kisfiúnak következő évben, ha jól emlékszem, semmit. amúgy a gyerekek ilyen plüssös csokrokat meg lufikat kaptak, de kezd ez is átcsapni abba, hogy melyik szülő tud többet felmutatni. nem kell. :) ha mindenképp ajándékozni akarsz, valóban a sulis kiegészítők hasznosak, mert annak legalább hasznát veszik a gyerkőcök, és egy kis terhet a szülőről is levesz (egy jó iskolatáska többezer Ft, mire minden taneszközt beszereznek, az nem kevés kiadás). ha jól van kiválasztva, akkor pedig a gyerek is fog neki örülni.

2020. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyáméktól a kislányom egy szép mesekönyvet kapott ovis ballagásra. Teljesen jó, nagyon örült neki, és mi is.
2020. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

könyv,ceruza,tolltartó,játék kard, füzet, valami érdekesebb csoki

de ez nem olyan nagy esemény

2020. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ballagásra inkább valami olyat szoktak adni, ami már a sulihoz kötődik - ezt viszont mindenképp a szülőkkel beszéld meg, hogy mit akarnak.

a párna cuki, de inkább szülinapi-karácsonyi meglepetésnek tudnám elképzelni :)

2020. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is egy doboz ceruzára gondoltam elsőre... Másodszorra meg arra, hogy talán valami "élménynek" jobban örülne. Fagyikehely, állatkert, ugrálópark, stb
2020. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

A mi lányunk is most "ballag" - augusztusban 😑

Ajándékot nem tervezünk, viszont családi kajálást igen.

Számomra ügy ez a dolog, hiszen az ovi végével úgy gondolom vége a gondtalan gyerekkornak és megkezdődik az erőteljes szpás! (az általános iskolás ballagás jelentéltelen számomra, ott csak egyik iskolából a másikba megy az ember...)

2020. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!