Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni Hallowe...

Mit szoktatok csinálni Halloweenkor?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanazt, mint bármelyik más napon.
2020. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Mivel Magyarországon nincs Halloween, hanem Halottak napja van, így a temetőbe megyünk ki.
2020. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Változó.

Volt olyan év, amikor beöltöztem és a haverokkal elmentünk egy buliba.

Olyan is volt, amikor csak Halloween- süteményeket készítettem otthon.

De gyakrabban fordul elő az, hogy a Halloween estéje nálam csak a számítógépes játékokkal való játszást jelenti a Halloween eventek miatt.

Persze, olyan év is előfordult már, hogy egyáltalán nem ünnepeltem.

2020. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
82%
Mi mindig nagy partyt szervezünk a barátnőimmel/barátaimmal. Medencés, táncolós buli. Persze be is öltözünk meg van jelmezverseny is. Meg szoktunk versenyeket csinálni mindenféla halloween-i játékokból. Pl. alma halászat, tökfaragó verseny, szabadulószoba, stb. Este nézünk valami jó filmet (legfőképp horrort vagy valami halloween-it) meg nasizunk. Éjszaka igazából nem nagyon szoktunk aludni, x-boxozunk, meg volt már hogy ilyen (nyílván kamu) szellem kereső appal szellemet kerestünk, meg ilyenek.
2020. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanazt, mint hálaadáskor meg a függetlenség napján.
2020. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Bár kifejezetten nem ünneplem, azért én is szivesen részt vennék egyen. Nagyon bulinak tűnik.

Mindazonáltal tegnap vettem Halloween témájú konfettit, és épp gyantába öntve vár néhány, hogy megkössenek a medállok. És szereztem "Sikoly" és Jack'O Lantern golyóstollat, mert jópofák.

Nem célirányosan ezekre vadásztam, csak megláttam vásárlás közben.

2020. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Szívesen halloween-eznék,de nem nagyon elterjedt,sőt!

Ezért csak horror filmeket nézek,meg ilyen témájú videókat.

2020. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
A barátaimmal mi már pár éve, minden évben ünnepeljük, persze nem Halottak napján hanem az utáni hétvégén, vagy előtte 1-2nappal. Beöltözünk, jelmezverseny is van, nyereményekkel. Mi nagyon élvezzük, mellette a Halottak napját is hagyomány szerint ugyanúgy ünnepeljük.
2020. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmit
2020. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsétek már el a halottak napját, semmi köze egymáshoz a kettőnek.


Halloween október 31-én van, halottak napja meg november 2-án! A kettő között meg mindenszentek, november 1.

2020. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!