Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek működne, ha...

Szerintetek működne, ha klorral kifehérítenék egy fekete pólót és utána rajzolnék rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk rá akarom írni, hogy “alma” az elejére. Az érintett rész (alá) és a hátulja közé (tehát ahova belebujsz) terítenék valami nájlont, hogy ne ázzon át. Valamiből szépen ráadagolnám a fekete pólóra a klórt és akkor a feketéből az adott részen fehér(es) lesz, amit után ki tudok színezni mondjuk zöldre textil filccel.

Szerintetetek működhet?



2020. szept. 29. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudod. Legfeljebb "kiszürkíteni".

Inkább vegyél 2 ezerért egy fehér trikót és azt mázold be.

2020. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Dobhatod ki utána a pólót, mert a klór szétmarja a szálakat.
2020. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
DIY videókban szokták úgy csinálni, hogy kivágod a feliratot papírból vagy valamiből (vagy magukat a betűket, vagy egy téglalap, és akkor a betük lyukasak), a pólóra rögzíted, és spricceled vagy fröcskölöd arra a területre a klórt/fehérítőt (semmiképp sem öntöd). Akkor nem az egész pólót áztatod szét.
2020. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Öntöttem le már véletlenül takarítás közben fekete pólót. Lett hogy kifehéredet, vagy besárgult, de sose égett szét az anyag, se szürkült be.

Ha fehér alapon lévő pólót akarnék, akkor nyilván fehéret vennék, nekem fekete alapú kell.

#3, iigen valahogy így gondoltam

2020. szept. 30. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog működni, mert a fehérítő folyékony, hiába csinálsz egy sablont, az anyag magába szívja, tehát a sablon alatt lévő területekre is fog belőle jutni. Árulnak viszont textilfestet, fehérben is meg színesben is, amit simán lehet közvetlenül fekete anyagra felvinni, nem kell előtte az anyag színét kiszívni. Inkább ilyet vegyél. Ha van a közeletekben művészellátó bolt, valószínűleg ott árulnak és tanácsot is tudnak adni, hogy milyet vegyél.
2020. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Michael Jacksonnál ugyan kihívásokkal de működött .
2020. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Videókban láttam hasonlót, de ott a fekete pólóból azon a helyen, ahol a fehérítő szer érte (spriccelték rá, ilyen fújós flakonnal) narancssárga lett. Nem fehér, sárga, vagy szürke.
2020. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!