Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha minden zárva van, akkor...

Ha minden zárva van, akkor megbüntethet-e a közteres, ha az utcán a fa mellett pisiltem az egyik nagyvárosban? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Nem akartam én közbotrányt okozni, de képtelen voltam tovább tartogatni!

Az égvilágon semmi sem volt nyitva (nem volt kijárási tilalom), sem a városházára, sem egy közeli orvosi rendelőbe nem engedtek be a járványra hivatkozva. Az összes kocsma, étterem, és hasonló minden zárva volt!



2020. dec. 24. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Legalább nő vagy, vagy férfi? Tudod milyen rossz nőként, hogy esélyed sincs pisilni?
2020. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Előzőnek: nőként is lehet! Csak a kabátoddal le kell takarrnod magad.


Amúgy igen, megbüntethetnek kérdező, de mivel nem vették fel az adataidat, így nem fogják kiszámlázni. A köztereseket nem hatja meg, hogy nincs nyitva wc.

2020. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 2-es, csak ha nincs nyitva WC, akkor mégis, mi alapján büntethetnek meg?

Van lehetőségem a rendeletet betartani? Nincs! Szándékosan pisiltem az utcán? Igen, kényszerből!

A közteres be tudta volna tartani a rendeletet? Nem!

Akkor mégis: mi alapján büntet meg???!

2020. dec. 25. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ezt azoktól kérdezd, akik a jogszabályokat kitalálták. Különben azt is mondhatják, pisilj otthon, és kész.

Amúgy meg járványmentes időszakban sem nagyon vannak nyitva nyilvános vécék.

2020. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez fényes nappal történt, akkor mindig van lehetőség pisilni - normál esetben. Most is a városvezetésnek kéne gondoskodni a helyszínekről.


Hülye rendelet - biztos hülyék csinálták!

2020. dec. 25. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A városvezető uraságok ennél fontosabb dolgokat sem intéznek el.
2020. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abban az esetben el sem tudtam képzelni fontosabb dolgot a WC-k nyitva-tartásának problematikájától:)))
2020. dec. 25. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
😂😃
2020. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!