Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Farsangi jelmez ötletek...

Farsangi jelmez ötletek tiniknek? L

Figyelt kérdés
De ne R*bancos, és ne is gyerekes, vmi otthon összedobható

2021. jan. 28. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Meg ilyenkor tartanak valahol farsangot?


Előző voltam.

2021. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Online farsang lesz?
2021. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Igaz hogy én felnőtt vagyok és lehet velünk volt a probléma de már igazából 5.osztály fölött senki nem akart beöltözni. Nem azért mert leszóltuk volna aki beöltözik de egyszerűen nem láttuk értelmét. Nálunk ilyenkor farsangon csak zene volt, mindenki egy kicsit kiöltözött és táncoltunk. Mondjuk hogy most milyen farsang lesz az jó kérdés, ha online lesz akkor én biztos nem öltöznék be otthon magamnak.
2021. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

13. egyet értek.

Én a korosztályod vagyok, de mi sem igazán szoktunk konkrétan jelmezt felvenni, olyan utoljára, talán 5.-6. körül volt. Nálunk is ez szokott lenni, lányok kisminkelik magukat, kicsit elegánsabban öltözünk, maximum egy nagyon kicsi sejtetés, ha kell jelmez, például lányoknak egy jellegzetes ékszer, táska, maximum felső és táncolunk, beszélgetünk stb.

2021. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jó most nem arra voltam kíváncsi, hogy mit gondoltok a beöltözésről, hanem hogy van-e jó ötletetek.

És nem, nem online farsang lesz, az elég érdekes lenne😂

2021. febr. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!