Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A nőknek sokkal fontosabb az...

A nőknek sokkal fontosabb az esküvő mint a férfiknak? Karikagyürű szalon mellett lakom. Mindig a nők várnak a férfira a szalon előtt, az ellenkezőjét én még nem láttam.

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt ebből szűrted le? Számomra akkor már inkább azt jelentené, hogy a nők mindenhova előbb érkeznek/a férfiak elkésnek.
2021. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, sokkal fontosabb. A legtöbb férfinek az esküvő púp a hátán.
2021. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Legtöbb férfi a környezetemben úgy van 5 ember elég lenne, 2 tanú a pár és az anyakönyveztető.
2021. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is úgy vettem észre hogy általában a nőknek fontosabb mint a férfiaknak
2021. júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen. A nők az esküvőt a saját nagy napjuknak tartják.
2021. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Én meg szállodában dolgozom, ott is inkább a férjekre várnak a feleségek. Ha nem együtt érkeznek mondjuk reggelizni vagy a wellnessbe, akkor az esetek 90%-ában a nő van ott előbb.


De ettől függetlenül szerintem is a nőknek fontosabb az esküvő, csak ezt nem abból lehet leszűrni, hogy ki vár kire.

2021. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, a házasság fontos volt nekem is és a férjemnek is, de felhajtást egyikünk sem akart, így 2 tanúval esküdtünk. Ha végig kellett volna csinálni azt a rémes hercehurcát, szerintem hozzá se mentem volna.
2021. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért így elég nagy általánosítás, de szerintem mondhatjuk ezt is
2021. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!