Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 15 éve volt a botrányos...

15 éve volt a botrányos tűzijáték a viharral. Kinek milyen emléke maradt meg róla?

Figyelt kérdés
2006-ban, 15 éve volt a káoszba és botrányba fulladó ünnepség Budapesten, mert a vihar pont a tűzijáték kezdetekor ért oda. Van itt olyan aki ott volt akkor? Milyen volt?

2021. aug. 20. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Én ott voltam. Nagyon durva volt. Mindenki menekült ahogy tudott, én alacsony vagyok majd el tapostak
2021. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem lefújt a szél a Lágymányosi hídról a HÉV alá. Azóta nem kapcsolják le a lámpákat, így fényárban kell nézni.
2021. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen.. amellett a 12 éves kislány (és testvére) mellett álltunk aki meghalt, rádőlt a fa menekülés közben. Emlékszem olvastam róla az újságban, rögtön felismertem. Rajztanárnak készült, lerajzolta a tüzijátékot. Minden szóra emlékszem amit róla mondtak. Nagyon megrázó volt.
2021. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En akkor csak 3 éves voltam de vannak ismerőseim akik kint voltak. Azt mondták nagyon nagy balhe volt, mindenki rohant fejvesztve, tapostak és lokdostek egymást az emberek.


De elvileg már aznap reggel tudták hogy éjszakára vihar várható, erős erosseggel. Én ezek után (meg úgy amugy sem járok tűzijátékra) biztos nwm mentem volna el

2022. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!