Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi legyek haloweenkor? Halowe...

Mi legyek haloweenkor? Haloween-bulira kéne lány jelmezötlet, és mivel kicsik is lesznek, nem lehetek nagyon ijesztő (az eredeti ötletem bukott). Valami ötletes kéne amivel jelmezversenyt lehet akár nyerni, tehát ne tömegcucc legyen.

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Mi lett volna az eredeti ötleted? Ha úgysem csinálod meg, akkor nyugodtan elmondhatod :)
2021. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél elf hercegnő, akár, mint a Gyűrűk Urából Arwen.


[link]


Nem ijesztő, szerintem nem is bonyolult a jelmeze (kb. esküvői ruhához hasonlóból meg lehetne csinálni), még szokványosnak sem mondanám.

2021. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Aki a halloweent ünnepli és akkor bohóckodik, az a minimális tiszteletet sem adja meg a halottaknak. A halottak emlékének. Vagy azoknak, akik mélyen gyászolnak.

Nincs még egy ilyen romboló "ünnep", mint a halloween.

2021. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Rengetegen magyarkodnak és a halloweennel pont egy idegen, romboló, embertelen szokást majmolnak!
2021. okt. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Halloween október 31. Halottak napja november 1. Aki november elsején születik szülinapot se tartson, tiszteletlen!!!

Ez két külön nap. Van még kérdés? Kb az egyetlen normális ünnep (lenne).


Én döglött póni voltam egyszer, de nem ijesztő, csontvázas body, fekete alapon pink csontmintás hosszú combfix, fekete tüll szoknya és rózsaszín clairs-ben vásárolt unikornis szarvas hajpánt, műhaj pedig faroknak feltűzve :D passzolom, hogy lehetett e volna vele nyerni mert nem volt verseny, de a nagy pénzrablásos és a sima csontváz pizsama jelmezek tucatjai mellett azért egyedi volt.

2021. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Halott menyasszony Tim Burton filmjéből :)


#3 Ki kérdezett?

2021. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
5. tévedsz. November 1. Mindenszentek, a halottak napja november másodikán van.
2021. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7. na tessék akkor 2 nappal is később van, a problémázóknak is adjuk át eme infót.
2021. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
2021. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó vágyok.

Szerintem ettől a kicsik sem rémülnek meg.

2021. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!