Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Jövőre lesz az esküvőm. Soha...

Jövőre lesz az esküvőm. Soha nem táncoltam és nem is fogok. Igy első tánc kimarad. Éjfélkor menyecsketánc idején mit csináljak? Alljak ott feleségem mellett mint egy darab fa? Ő nyilván imád tancolni. Én soha nem csináltam nem is fogom elkezdeni.

Figyelt kérdés
Irtózom a gondolattól is, hogy táncoljak. Nem tudok es nem szeretek. Tapasztalat ilyen ügyben hogy hogy veszéli át a vőlegény igy az esküvőjét? Köszönöm

2021. okt. 30. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Dumálsz haverokkal, vagy eszel.

Engem sem lehetne rávenni (mondjuk esküvőre sem).

2021. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már olyan lagziban, ahol csak a menyecske táncolt, a vőlegény ott állt a vőfély mellett, néha egy-két haver vagy rokon oda ment beszélgetni.
2021. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Menyecsketáncban neked nem kell részt venned egyáltalán. Pont a többivel lesz gondod de nem azért mert kötelező hanem mert az emberek fognak hívni.

Voltam olyan esküvőn ahol nem volt nagy táncolás, de az nagyon szűk körű volt, nem kellett udvariaskodni, a barátok sem erőltették. Ha neked viszont nagyobb lesz olyan emberekkel akikkel nem kifejezetten vagy napi kapcsolatban és nem tudják hogy utálsz táncolni úgy nehezebb lesz.

Alapból nem baj ha nem táncolsz csak mások szokták ezt nagyon erőltetni. Az a legrosszabb amikor nem értik és megfogják a kezed és elkezdenek húzni. Mindig van egy ilyen ember pláne mikor már ittak.

Találd ki előre milyen udvarias esetleg poénos dumával közlöd velük hogy nem akarsz.

2021. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony mit mond, ő hogyan képzeli?
2021. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Erre való a kéttanús esküvő.
2021. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok táncolni, de nem a bénázás számít, hanem a gesztus, hogy megteszel valamit, amit amúgy nem tennél.


Mivel én a nyitótánchoz is iszonyú béna voltam, azt találtuk ki, hogy a "kötelező" keringő zenéje pár ütem után átváltott az egyik kedvenc számunkba, és arra előre kitaláltunk és betanultunk egy egyszerű, de vicces koreográfiát. Nagy meglepetés volt, mindenki röhögött és tapsolt, beszállt a násznép és eléggé be is indult a muri. Tíz éve volt, de még ma is szóba kerül, és nagyon kellemes emlék.


Tele van a youtube ilyenekkel, keresd a "surprise wedding dance" videókat és láss csodát! Nagyon inspiráló, mert nem tánctudás kell, hanem stílus és humorérzék. Vőlegénynek lenni MENŐ dolog, a parkett szélén állni meg nem az. Hajrá! :)

2021. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre utálok táncolni, semmi ritmusérzékem, nincs egy jó mozdulatom, teljesen tramplinak érzem magam. Mindig feszélyez, ha olyan helyre megyünk ahol lesz tánc, nem is kevés. A legjobb barátnőm pl. az esküvője előtt előtt egy ilyen mondatot: onnan fogom tudni, hogy valaki jól érzi magát és velünk örül, ha egész este táncol. Ha nem táncol akkor nem is lenne ott helye.

Na erre el is fogott a pánik :D


Nem nagyon van mit tenni sodródni kell az árral, próbálni beszélgetni mindenkivel, leülni pont harapni vagy kortyolni valamit és így elkerülni, hogy elrángassanak.


A menyasszony tánc pedig a menyasszonyé, ott kb az se ban ha a közelben sem vagy, barátnőm férjét kb akkortájt kaparták össze valahonnan olyan részeg volt. Viszont az gyakori, hogy az első tánc a férjé, és tőle lehet “megvenni” a menyasszonyt.

2021. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azokat hívod meg az esküvőre akiket ismersz, szeretsz. Szerintem meg fogják érteni, hogy a tánc nem a te világod.

Sok boldogságot!

2021. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalat ilyen ügyben hogy hogy veszéli át a vőlegény igy az esküvőjét?"

Kommunikál. Még az esküvőszervezés kezdete előtt megbeszéli a menyasszonnyal, hogy egyáltalán mekkora legyen az esküvő és milyen részekből álljon.

2021. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6. 👍
2021. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!