Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Másnak is elmaradt a "covid"...

SAMpernatural kérdése:

Másnak is elmaradt a "covid" miatt a szalagavató keringője?

Figyelt kérdés

Mondták hogy tavasszal meg lesz tartva?

A gólya avató/nap is elmaradt Nálatok?



2021. nov. 2. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, azt mondják tuti meg lesz
Elvileg lesz majd
Nem lesz
Tavaly voltam érintett
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még jóval a covid előtt volt, de kihagytam. Nem érzem úgy, hogy bármi fontosból kimaradtam volna. Szóval akinek elmarad, nem marad ki semmiből. Táncolni bármikor, bárkivel lehet.
2021. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

öcsémnek elmaradt a hivatalos, még jó, hogy az osztályfőnöke a világ legjobb osztályfőnöke, és leszervezte az ünnepséget táncostul-szülőstül-bulistul privátban... egy hatalmas harcos az az ember. hatalmas élmény is volt.

sajnos a szalagavatók idén is el fognak maradni, mert hisztigépéket még mindig nem lőtte fejbe senki. és tudjuk, hogy a veszedelmes megfázás megöli az idős és gyenge embereket, ezért hisztériázni kell és minél többet megvenni a sikertelen rákgyógyszerfejlesztés melléktermékéből. (komolyan van még, aki elhiszi, hogy orvosék csak úgy lenyugszanak egyszercsak maguktól, és újra engedik a világot normálisan létezni?)

2021. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nekem elmaradt. Annyira nem hatott meg a dolog, valszeg ha lett volna sem megyek el.
2021. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi sulinkban január-februárban szokott lenni szalagavató, a 2020as még meg lett tartva a vírus előtt, idén nem volt, a 2022 februári is elmarad. Csak osztályonkénti "ünnepség" lesz, december elején, 2 hozzátartozó elvileg jöhet, ha addig nem változik a helyzet. Osztályfőnök feltűzi a szalagot, meg gondolom lesz vmi beszéd, kb.ennyi.


Nálunk 2 napos gólyatábor szokott lenni, azt nem lehetett megtartani, egy kb. 3 órás "gólyanap" volt helyette.

2021. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekünk nem marad el, 1 hét múlva lesz! 😍
2021. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!