Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért nincs az Ünnepek kategór...

Miért nincs az Ünnepek kategórián belül nemzeti ünnep alkategória?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire semmibe veszi mindenki ezeket a napokat? A Valentin-nap és a ballagás meg jöhet?
2021. dec. 2. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Az ember lehet büszke a hazájára, tisztelheti a dicső hősöket, akik megőrizni igyekeztek. De mondj nekem olyan családot, ahol más ünnepekhez hasonlóan megülik.

Van olyan, aki március 15-e alkalmából összetrombitálja a családot, erős húslevest tálal fel ebédre, velős csonttal, majd jó kis pörkölt, nokedlival, salátával, és végén jó finom bor és süti?

Állami ünnepeink többsége valamilyen végzetes eseményhez kötődik.

A Valentin-nap szokássá vált, bárhogy is prüszkölünk ellene néhányan. Tudomásul kell venni. Ártani nem árt senki azzal, ha ő ünnepli.

2021. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Az oké, hogy máshogy ünnepeljük a nemzeti ünnepeket, mint pl. a karácsonyt. De a kérdés nem is erről szólt, hanem arról, hogy miért nincs ezen az oldalon külön alkategóriája a nemzeti ünnepeknek. Ha ráadásul az lenne az alkategória nyitás feltétele, hogy nagy családi ebéddel meg ilyenekkel legyen szokás ünnepelni az adott ünnepet, akkor a jelenlegi alkategóriák közül máris megszűnhetne a Mikulás, a Farsang, a Gyereknap, a Nőnap és Pünkösd is.


Kérdező! Én egyetértek veled, szerintem kellene ilyen alkategória, hiszen ezekkel kapcsolatosan is születhetnek kérdések (főleg hogy sokan nem is tudják, hogy mit ünneplünk egy-egy nemzeti ünnepen).

2021. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!