Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Felkérnétek olyan ismerőst...

Felkérnétek olyan ismerőst vőfélynek az esküvőtökre, aki gyakran mond, vagy netán kreál is szóvicceket?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, még nem kértek fel, de lehet, hogy nem véletlen. :D :D

2022. febr. 5. 01:01
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nincs kínosabb dolgo, mint egy eröletetten vicces ember, aki saját maga által kitalált értelmetlenségeket tart viccesnek.

(JAvaslom, nézd végig az itteni "Humor" kategóriát, 99%-a nem vicces, csak idétlenség)

2022. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vőfélynek nem elég hogy vicces valaki (innen nem tudom hogy tényleg az vagy-e vagy csak te gondolod ezt).

Jönni - menni kell, gondoskodni arról hogy minden időben történjen, problémákat megoldani. A vőfély nem lehet főszereplő. Vissza kell tudni vonulni a megfelelő pillanatokban.

Ha feltűnés betegségben is szenvedsz, vagy nem vagy nem vagy a helyzet magaslatán amikor még kell oldani valamit akkor ez nem neked való feladat. Ha nem akarsz mindenáron feltűnni, és jó a problémamegoldó képessége akkor bele lehet tanulni.

2022. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vőfélynek általában nyugodt, higgadt, összeszedett, stressztűrő és kommunikatív embert választanak, nem ritkán olyat, aki hivatalból vőfély vagy más rendezvényszervezős dolgot csinál. az hogy ontod magadból a szóvicceket, önmagában csak fárasztóvá tesz.
2022. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!