Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Diplomaátadó ünnepségre mit...

Diplomaátadó ünnepségre mit illik vinni, szülőként?

Figyelt kérdés
csokor virág az gondolom mindenképp

2022. jún. 3. 14:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell célzottan diploma-ajándéknak lennie. Az én kislányom például imádja a kávékat, így én egy ilyen kávékóstolós csomagot adtam neki. Te is válassz olyat, ami közel áll a gyereked ízléséhez
2022. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem magára az ünnepségre elég a virág, a későbbiekben pedig valami kis aprósággal kedveskednék a gyermekemnek. Ahogyan az első válaszadó említette, nem feltétlen kell kimondottan diploma-ajándékot adni...
2022. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk virág sem volt, de pont miattam, az ünnepelt miatt: nem szeretek virágot kapni. Családunkban amúgy sem nagy divat az alkalmi ajándékozás, szóval annyi volt, hogy elmentünk kajálni, és én választottam éttermet. Nekem (nekünk) ez így volt teljes.

(Szoktuk azért egymást meglepni nagyobb dolgokkal is, de nem alkalomból. Például szülinapra simán adunk tábla csokit, de volt már, hogy anyámnak vettem egy fullos kenyérsütő gépet, amikor észrevettem, hogy érdeklődve nézegeti a hirdetéseket.)

2022. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pálinkát.
2022. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!